Moda, daha çok kadınlar tarafından takip edilir algısı yavaş yavaş sona eriyor. Çünkü erkeklerde en az kadınlar kadar giyimine, bakımına özen göstererek çevresi tarafından dış görünüşünü nedeni ile takdir almayı düşünüyor. Tabi bunda kadınların yine etkisi bulunuyor. Çünkü kadınlar birlikte olduğu erkeğin daha iyi giyinmesi ve daha bakımlı olmasını istiyor. Eğer internet üzerinden birbirinden ünlü erkeklerin giyeceklerine karar vererek onların giyimlerine yardımcı olmayı düşünürseniz hoyunlar.com sitesi üzerinden erkek giydirme oyunları ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Öyle zannediyorum ki kategori içerisinde yer alan oyunlar ile moda ve tasarım konusundaki yeteneklerini sadece kadınlar değil erkekler de sergileyeceklerdir.

Oyun seçeneklerinde; ünlü futbolculardan yakışıklı aktörlere, ses sanatçılarından dizi yıldızlarına pek çok ünlü erkek üzerinde istediğiniz giysilerin nasıl duracağına karar veriyorsunuz. Hem giysilerin ne olacağına hem de renklerinin bu erkek tiplerinde nasıl bir görünüşe ulaşabileceğini test etmiş oluyorsunuz. Aslında oyun seçeneklerinde giydirme dışında makyaj seçenekleri de bulunuyor. Oyunlar vasıtası ile moda olan giysi yada makyajın nasıl bir etki bırakacağını ünlüler üzerinde görebileceğiniz gibi, tasarım yeteneklerinin gelişmesini de sağlayabiliyorsunuz.

Brad Pitt Süsleyin Oyunu Açıklaması : Yakışıklı hollywood oyuncusu brad pitt ile mini bir giysi ve makyaj oyunu oynamaya hazır mısın? Yakışıklı oyuncuyu daha da yakışıklı yapmak istersen etrafta bulunan butonları kullan ve onu bir güzel süsle. Brad pitt için ilk önce bir saç modeli seç, daha sonra makyaj yap ve giysilerini seç. Onu süsledikten sonra before & after butonuna tıklayarak öncesi ve sonrasını görebilirsin. Hoyunlar ekibi, mutlu oyunlar diler.

Twilight Yıldızını Giydirin Oyunu Açıklaması : Twilight – Alacakaranlık filminin yıldızlarından Taylor Lautneri giydirip, süslemeye ne dersin? Ünlü oyuncuyu giydirmek için play butonuna tıklayarak oynamaya başla ve sağ taraftaki giysilerden dilediğini seçerek ona giydir. Giysisini seçtikten sonra aksesuar, ayakkabı seç, daha sonra makeover butonuna tıklayarak sade bir makyaj yap ve oyunu kısa sürede tamamla. Yeni giyinme oyunları sitemizde sizleri bekliyor.

Cristiano Giydir Oyunu Açıklaması : Dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldoyu giydirmek ister misin? Son yıllarda dünyanın en iyi futbolcularından birisi olarak görülen Cristiano Ronaldo giyim konusunda sıkıntı çekiyor, ona yardım et.

Çocuklar için oyunların aynı zamanda eğitici bilgiler içermesi ve bazı davranışları kazandırıcı olması artık anne babaların tercih sebebi oluyor. Eğer çocuklarınızın tasarım ve moda konusunda bilgi sahibi olurken aynı zamanda bazı davranışları kazanmasını istiyorsanız giysi giydirme oyunları ile bunu sağlayabilirsiniz. Hoyunlar sitesi editörleri; hem erkek hem kız çocuklarına yönelik oyunları yerleştirirken bu kıstası dikkate alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here