sehitkamilde-ramazan-senligi-1465385479-11050294372

Şehitkamil Belediyesi tarafından 18 ayrı mahallede yapılacak olan Ramazan Şenliklerinin ilki Bilek Mahallesinde gerçekleştirildi. Etkinlikler renkli görüntülere sahne olurken, etkinliği izlemeye gelen çocuklar ve vatandaşlar yapılan gösterilerle doyasıya eğlendi.
Ramazan ayının gelmesiyle birlikte vatandaşların güzel bir ramazan ayı geçirmesi için çeşitli etkinlikler düzenleyen Şehitkamil Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan şenliklerini başlattı. Bilek Mahallesinde düzenlenen Ramazan Şenliklerinin ilkine yoğun katılım oldu. Etkinlikte, tiyatro gösterileri, Hacivat-Karagöz gölge oyunları animasyon gösterisi yapıldı. Daha sonra sahneye çağırılan çocuklar arasında çeşitli yarışmalar düzenlendi. Yapılan yarışmalarla hoş vakit geçiren çocuklara Şehitkamil Belediyesi tarafından çeşitli hediyeler verildi. Etkinlikte ayrıca çocuklara, pamuklu şeker, elmalı şeker, balon gibi çeşitli hediyelerde sunuldu.
ÇOCUKLARIMIZLA BİRLİKTE ÇOK GÜZEL BİR GECE GEÇİRDİK
Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliklerde hoş vakit geçirdiklerini dile getiren çocuklar, yapılan etkinlikten dolayı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür ederek, unutulmaz bir gün geçirdiklerini söyledi. Çocuklarıyla birlikte etkinliğe katılan aileler ise, “Çocuklarımızla birlikte Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikleri izlemeye geldik. Bu yıl Ramazan Şenliklerinin ilkinin bizim mahallede düzenlenmesinden dolayı çok mutluyuz. Burada tiyatro gösterileri, Hacivat-Karagöz oyunları, animasyon gösterileri yapıldı. Çocuklarımızla birlikte çok güzel bir gece geçirdik. Şehitkamil Belediyesine, çocuklarımıza böylesine güzel bir eğlenceyi sundukları için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here