Yaşlılar haftası münasebetiyle Gaziantep Huzurevini ziyaret eden Başkan Fadıloğlu bol bol dua aldı. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep huzurevinde kalan amca ve teyzelerle uzun süre zaman geçirdi sohbet etti ve dua aldı. Huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenen Başkan Fadıloğlu “Allah, hiçbir zaman büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin” dedi. 

Başkan Fadıloğlu, “Gönül ister ki her zaman büyüklerimizle beraber olalım. Çalışmalarımızdan dolayı bunu gerçekleştiremiyoruz. Zaman buldukça yaşlılarımızla birlikte olmaya çalışıyoruz. Allah, büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin. Bu vesileyle tüm büyüklerimizin ellerinden öpüyorum. Tüm büyüklerimize; sağlıklı, huzurlu, uzun bir ömür diliyorum” şeklinde konuştu.

Böylesine anlamlı bir günde kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkürlerini ileten huzurevi sakinleri, “Yaşlılar Haftası nedeniyle bizleri ziyaret eden Başkanımıza öncelikle çok teşekkür ediyoruz. Başkanımız tarafından sık sık hatırlanmak bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Sağ olsun bugün bizleri ziyaret ederek, günümüzü kutladı, çeşitli hediyeler sundu. Gerçekten çok güzel karşılandık. Başkanımız, bugün de olduğu gibi bizleri sık sık ziyaret ediyor. Kendisine tekrar çok teşekkür ediyoruz”diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here