İçinde seyrine doyumsuz manzaralar barındıran Şehitkamil Belediyesi Dülük Tabiat Parkı, her mevsim yerli-yabancı binlerce ziyaretçi ağırlıyor. Yılın her mevsiminde büründüğü farklı güzelliklerle kendisine hayran bırakan Dülük Tabiat Parkı, özellikle gelin ve damatların özel anlarını ölümsüzleştirdiği en önemli mekanların başında geliyor. Eşsiz güzelliği yerinde görenler, bir yandan doğal güzelliklerin keyfini yaşarken bir yandan da yaşadıkları keyifli anları ölümsüzleştirmek adına bol bol fotoğraf çektiriyor. Kentin stresinden uzaklaşmak ve doğanın rahatlatıcı etkisinden faydalanmak amacıyla Dülük Tabiat Parkını ziyaret edenler, çeşit çeşit renklerin süslediği Biyolojik Gölet ve Biyolojik Şelalenin oluşturduğu manzaraya hayran kalıyor.

“Bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum”

Düğün öncesi nişan çekimleri için Şehitkamil Belediyesi Dülük Tabiat Parkını tercih ettiklerini dile getiren Yunus Baplı, eşsiz manzaraya hayran kaldıklarını dile getirdi. Düğün sonrası eşiyle birlikte piknik yapmak amacıyla Dülük Tabiat Parkı’na gideceklerini kaydeden Baplı, “Gaziantepliyim. Bugün kına törenimiz var. Evlilik öncesi güzel anlarımızı ölümsüzleştirmek için yer aradık ve Dülük Tabiat Parkı’nı bulduk. Dülük Tabiat Parkı’nı gezdik. Buranın bu kadar güzel olduğunu bilmiyordum. Biyolojik Gölet ve Biyolojik Şelale, çeşit çeşit ağaçlar, çiçekler rengarenk bir görüntü oluşturuyor. Evlendikten sonra eşimle buraya geleceğim ve burada piknik yapacağım. Burada çok ferah bir ortam var. Şehitkamil Belediyesi Dülük Tabiat Parkı’nın yapımında emeği geçen başta Rıdvan Fadıloğlu olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Herkesin burayı gelip görmelerini tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu.

duluk-tabiat-parki-her-mevsim-buyuluyor-1479196587-28081262479

“Herkesin buraya gelmesini öneriyorum”

Damadın ağabeyi Kasım Baplı, gördükleri manzarayı çok beğendiklerini vurguladı ve herkesin Dülük Tabiat Parkını görmesi gerektiğini kaydetti. Baplı, “Düğünümüz öncesi fotoğraf çekimleri için buraya geldik. Geldik ve gördük, çok memnun kaldık. Çok güzel bir ortam var. Herkesin buraya gelmesini öneriyorum. Çünkü biz memnun kaldık, buraya gelen herkesin de buradan memnun ayrılacağını düşünüyorum. Allah, Şehitkamil Belediyesi Dülük Tabiat Parkı’nın yapımında emeği geçenlerden razı olsun. Böylesi bir ortam bize kazandırdıkları için Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İHA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here