Sekizinci renk, Gaziantep’te!

Otizm spektrum bozukluğuna dikkat çekmek için Hasan Kalyoncu Üniversitesi bünyesinde başlatılan Sekizinci Renk Projesi kapsamında devam eden “Yarınlar İçin Yolda” etkinliği Gaziantepli miniklerle buluştu.

Sekizinci renk, Gaziantep’te!

Otizm spektrum bozukluğuna dikkat çekmek için Hasan Kalyoncu Üniversitesi bünyesinde başlatılan Sekizinci Renk Projesi kapsamında devam eden   “Yarınlar İçin Yolda” etkinliği Gaziantepli miniklerle buluştu. Sekizinci Renk Ekibi, hediyeleri ile miniklerin yüzlerini güldürdü.

Şimdiye kadar gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile otizm spektrum bozukluğu konusunda önemli bir farkındalık yaratan Sekizinci Renk Projesi’nin çocuklara yardım eli uzatmak adına başlatmış olduğu “Yarınlar İçin Yolda” etkinliği Gaziantepli miniklerle buluştu.

 

Sekizinci Renk ekibi,  Gaziantep Yığmatepe İlkokulu’ndaki miniklerin yüzünü güldürdü.

 

Miniklere, okul araç gereç ve kırtasiye malzemeleri ile  “Sekizinci Renk Projesi” ne özel olarak hazırlanan boyama kitabı hediye edildi.

 

‘Yarınlar İçin Yolda’  etkinliği;  GaziAntep’in ardından  Urfa, Mardin, Bitlis ve Erzurum’da yaşayan  1000’i aşkın çocuğa ulaşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here