eae-01

Busbar enerji dağıtım sistemleri, aydınlatma busbar sistemleri, döşeme altı kanal sistemleri, trolley busbar sistemleri, iç tesisat çözümleri, kablo kanalları ve askı sistemleri alanlarında faaliyet gösteren ve 1973 yılında kurulan EAE Elektrik, altı fabrikasında yürüttüğü üretimleriyle dünyanın önde gelen elektrik ürünleri imalatçıları arasında yer alıyor.

1930’lu yıllarda, temel olarak yüksek katlı binaların ve fabrikalarda değişen üretim teknolojilerinin bir ihtiyacı olarak, Busbar kanal sistemi Amerika’da ortaya çıktı.1950’li yıllarda Japonya’da ve Avrupa’da kullanılmaya başlandı. Türkiye’de Busbar kanal sistemi imalatı ise 1970’li yıllarda EAE Elektrik  ile başladı.

Fabrikalarında hem yurt içi hem de yurt dışı piyasalar için son teknoloji ekipmanları kullanarak “Busbar Enerji Dağıtım Sistemleri’’  ve  “Kablo Taşıma Sistemleri’’ üretimi yapan şirketin kullanım alanları arasında sanayi tesisleri, tekstil sektörü, iş merkezleri, otomotiv sektörü, alışveriş merkezleri, yüksek katlı binalar, fabrikalar ve ofisler bulunuyor.
Müşterilerine siparişlerini en kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmasıyla yansıtan ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile dikkat çeken EAE, son teknolojiyi yakından takip ederek, tüm donanımlarını bu anlayış ile üretiyor, kaliteli üretime ve seri üretime önem veriyor.  Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen şirket, ürünlerinde gösterdiği titizliği, çevreye gösterdiği duyarlılığı ve iş güvenliğine gösterdiği önemi çalışanlarının güvenli ortamlarda mesailerini sürdürmelerini sağlayarak, tüm iş güvenliği tedbirlerini alarak da gösteriyor. Çalışanların mesleki gelişimleri için eğitimler vermenin ve onların bilgi düzeylerini arttırmaya yönelmenin yanı sıra acil ve anormal durumlarda çalışanlarının sağlık ve güvenliklerini sağlamak için gereken hazırlıkları yapıyor, tedbirleri alıyor.

Rusya Aleksandrov’ da 2014 yılında kurulan fabrikasındaki otomatik üretim hatlarında kablo kanalları üretimi yapan EAE “Roll Forming” yöntemini kullanarak montaj için harcanan işçilik süresini kısaltıyor. Ek takım ve cıvata sayısını azaltan bu yöntem zaman kavramının ve az maliyete karşılık çok verim anlayışının şirket için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

Türkiye’de geniş bir bayi ve yetkili satıcı ağına sahip olan EAE Elektrik ürünleri hakkında ve  EAE Şirketler Grubu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için http://eae.com.tr  adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here