“Enerjimiz Gençler İçinâ€- (2)

Emniyet Müdürlüğümüz Araban İlçe Emniyet Amirliği Toplum Destekli Polislik Büro görevlilerimizce yürütülmekte olan “Enerjimiz Gençler İçin” Projesi kapsamında; ilköğretim ve lise düzeyinde öğrencilere yönelik taekwondo kursu düzenlenmiş, kursa katılan (40) öğrencinin kendileri ve aileleriyle sürekli iletişim halinde bulunularak antrenmanlara günlük olarak devam edilmiş yapılacak olan sportif yarışmalara hazırlıklar yapılmıştır.
Yapılan hazırlıklar sonunda, Erzurum İlinde 11/12/13.04.2015 tarihleri arasında 18 ilden 250 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilerek 3 gün süren ortaokul ve liseler arası Taekwondo Grup Müsabakalarına Gaziantep’i temsilen Araban İlçesi olarak 40 kursiyer sporcu ile katılım sağlanmıştır.
Erzurum İlinde düzenlenen taekwondo turnuvası sonucunda kursiyer sporculardan; 37 kg. yıldız bayanlarda Zeynep BOZAN şampiyon olurken, 59 kg. yıldız bayanlarda Deniz Nurcan GÜNDÜZ üçüncülük kazanarak başarılı olmuşlardır.
Araban İlçe Emniyet Amirliği Toplum Destekli Büro görevlilerimizce yürütülmekte olan “Enerjimiz Gençler İçin” projesi kapsamında sporcular tarafından iller arası sportif müsabakalarda alınan başarılı sonuçlar vatandaşlarımız tarafından büyük beğeni toplamış ve takdir edilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here