baskan-fadiloglu-engellilerin-yuzunu-guldurdu61654ef5a904bf1714cc

Şehitkamil Belediyesi, vatandaşını mutlu etmeye devam ediyor. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ‘3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ kapsamında İsmet Hançerkıran, Hayri Nahırcı ile Aysel Akcan’a tekerlekli sandalye hediye etti. Engelli vatandaşları evlerinde ziyaret ederek tekerlekli sandalyelerini teslim eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, engellilerin durumuna ilişkin bilgi de aldı. Tekerlekli sandalyelerine kavuşan vatandaşlar, Başkan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

ENGELLİ KARDEŞLERİMİZ BAŞIMIZIN TACI

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, tekerlekli sandalyelilerin hediye edilmesi sonrasında açıklamada bulundu. Açıklamasında 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutlayan Başkan Fadıloğlu, “Engelli kardeşlerimizin biraz daha rahat etmeleri adına Şehitkamil Belediyesi olarak kendilerine tekerlekli sandalye hediye ettik. Rabbim, kendilerine acil şifalar versin. Büyüklerimizin duaları sayesinde bizim işimiz rast gidiyor. Ben, bu vesileyle tüm engelli kardeşlerimizin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyorum. Engelli kardeşlerimize hizmet etmek adına biz elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Milletin malı, millete hizmet ediyor. Milletin kaynağını, millete harcamaya gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.

ENGELLİ YAKINLARINDAN BAŞKAN FADILOĞLU’NA TEŞEKKÜR

Tekerlekli sandalye hediye edilen felçli Hayri Nahırcı’nın damadı Hasan Hüseyin Özgezer, “Kaynanam vefat ettikten sonra kayınbabamın yanına taşındık. 4 seneden bu yana iyi kötü geçiniyoruz. Allah, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibinden razı olsun. Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu, tekerlekli sandalye hediye ederek kayınbabama çok büyük bir iyilik yaptı. Allah, kendilerinden razı olsun” dedi.

Doğuştan engelli Aysel Akcan’ın annesi Cemile Akcan ise tekerlekli sandalyenin kendilerine hediye edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Cemile Akcan, “Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Allah, kendisinden razı olsun. Tekerlekli sandalye sahibi olduğumuz için çok mutluyuz. Daha önce tekerlekli sandalye olmadığı için kızımı kucağımda bir yerlere götürmek zorunda kalıyordum. Ama artık tekerlekli sandalyemiz olduğu için kızımı gezmelere rahatlıkla götürebilirim” diye konuştu.

Felçli İsmet Hançerkıran’ın eşi Havva Hançerkıran da eşinin bundan sonraki yaşamında rahat edecek olmasından dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Havva Hançerkıran, “Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu sağ olsun, işi rast gitsin. Allah, devletimize zarar-ziyan vermesin. Benim de halim yok. Ben de rahatsızım. Gelinlerimiz bize bakıyor. Bize tekerlekli sandalye hediye eden Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Gaziantep Mega Haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here