engelli-cocuklar-gonullerince-eglendiler-AK Parti Engelli Koordinasyon Merkezi’nin düzenlediği programda bir araya gelen engelliler, gönüllerince eğlendi.

Özel yetenekleri ile göz doyuran engelliler, şarkılar söyleyip enstrümanlar çalarak engelsiz normal vatandaşlara taş çıkarttı. Engelli abilerinin çaldığı bağlamalarla ve şarkılarla gönüllerince eğlenen engelliler sahneye çıkarak kendilerine özgü oyun stilleri ile kafalarına göre oynayarak stres attı. Kuran-ı Kerim’ okuyan bir engelli ise seyircilerden büyük beğeni topladı.
Sahnede oynayan engelli çocuklara aileleri de alkış çalarak eşlik etti. Engelli çocuklar ortaya koydukları yeteneklerle bir kez daha engellerin insanların zihinlerinde olduğunu ortaya koydu.
Engellilere yönelik gerçekleştirilen moral motivasyon günü hakkında bilgi veren AK Parti Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Meral Özgen, “Gaziantep AK Parti İl Engelli Koordinasyon Biriminin Şahinbey Belediyesi ile ortak düzenlemiş olduğu engellilere yönelik moral ve motivasyon günündeyiz. Bugün burada engelli kardeşlerimizi, rehabilitasyon merkezlerinde tedavi gören engelli kardeşlerimizi, engelli birimimize başvuran engelli kardeşlerimizi bir araya topladık. Kendilerinin de hayatın içinde olduklarını anlatabilmek adına böyle bir program düzenledik” dedi.

AK Parti Gaziantep Engelli Koordinasyon Merkezi Başkanı Hanifi Özdemir de bu tür programlarla engellilere destek olmaya çalıştıklarını belirterek projede emeği geçen AK Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here