93636073104.05.20158342gaziantepgunes

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Canan Candemir, aile ortaklığı ile gerçekleşen BEKO Bayiliğinin açılını görkemli bir tören ile gerçekleştirdi. Kokteyl ile gerçekleşen açılış törenine çok sayıda protokol üyesi ve milletvekili adayları katıldı. Açılışa katılan davetlilerle Canan Candemir ve Candemir ailesine mensup isimler yakından ilgilenirken, açılışta konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Candemir ailesinin beyaz eşya sektöründe teknolojik bir hamle yaptıklarını belirterek Candemir ailesini kutladığını dile getirdi.

ŞAHİN: “TİCARİ AHLAK İLE TEKNOLOJİ BİRLEŞTİ”

Candemir Sanayi, Üretim, Pazarlama, Ticaret. Limited. Şirketi. Candemir Ev Consept Bayi açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Açılışta konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Candemir Ailesi’nin ticari ahlakının teknoloji ile birleşerek Gaziantep’e hizmet edecek olmasından memnuniyet duyduğunu belirterek, “Candemir ailesi bizim ailemiz açısından da kıymetli bir ailedir. Bizim uzun yıllardan beri komşuluk yaptığımız bir aile. Aile değerlerimiz ve dostluğumuz vardır. 14 yıllık siyasi hayatımıza da beraber başladık. Bursa’daki tecrübesini canan kardeşimiz Gaziantep için artık kullanacak. Helal kazanç aslında bizim inancımızın ve kültürümüzün bize verdiği en büyük miraslardan biridir. Babadan oğula giden bir zincir oluşuyor. Helal kazanç anlayışıyla giden çalışmanın ne kadar önemli olduğunu Candemir ailesi bugün bize gösteriyor. Kalkınma yolu dediğimiz İpek Yolu’nda yaşıyoruz. Ticaret için bir araya gelenler dostluğunu ve kardeşliğini temin ettiler. Bu kardeşlik ve birlik beraberlik bundan sonra aynı şekilde devam edecek. Enerji verimliliği, ve teknolojide geldiğimiz nokta açısından bu bayi açılışı  son derece önemlidir. Biz ne aldanan ne aldatan olacağız. Doğru neyse o olacak. verimlilik ve markalaşma dediğimiz şey ticari hayatınızı geliştirecek. Katma değeri olan, yetişmiş inan gücünü kazanan ve teknolojiyi kullanan bir Gaziantep olacak. bu açıdan beyaz eşyadaki değişim ve gelişim, teknolojiyi yakalamada nereden nereye geldiğimizi bize gösteren bir bay açılışındayız. Bu şehrin yerel kalkınmasında hep birlikte hareket ediyoruz. Candemir ailesinin kalitesi ve ticaret ahlakı bu bayide teknoloji ve ticaret ile ön plana çıkacak. Şehrimize böyle bir katma değer sağladıkları için Candemir ailesine teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

YOĞUN KATILIM

Batıkent Mahallesi, Kürşat Tüzmen Bulvarı, Arı Apartmanı altı No: 5 C/D adresinde açılan BEKO bayi açılışına Büyükşehir Belediye Başkanı ,Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeci, AK Parti Gaziantep Milletvekili adayları Serpil Kavrak, Menderes Karaduman, Yusuf Erdem Güzelbey’in yanış sıra Canan Candemir ve Candemir ailesine mensup isimler ile AK Parti İl Eski Başkanı Ökkeş Eruslu ve çok sayıda davetli katıldı.

AÇILIŞ DUASINI ERUSLU OKUDU

Açılış kurdelesini protokol üyeleri ile birlikte kesen Canan Candemir ve silesinin açtığı BEKO bayisinin açılışı AK Parti İl Eski Başkanı Ökkeş Eruslu’nun duaları sonrası gerçekleşti. Katılımcılar açılış kurdelesini kestikten sonra BEKO Bayi Mağazasını gezdi ürünleri inceledi.

Mahmut ÖZKILIÇ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here