70383222108.10.20159415gaziantepgunes

1 Kasım Milletvekilliği seçimleri merakla beklenirken Güneş Gazetesi sokağın seçim nabzını tutmaya devam ediyor. Bugünkü anket araştırma alanımız Örücüler İşhanı oldu. Örücüler İş Hanı esnafları yaklaşam 1 Kasım Milletvekilliği seçimleri için kararını vermiş durumda. Esnaflar oylarının büyük bir kısmını Ak Parti’den yana kullanacak. Esnaflar özellikle terör olayları ve istikrarsızlaşan ekonomiye çözüm bulmak için Ak Parti’ye oy kullanacaklarını açıkladı. Yapmış olduğumuz anket araştırma sonuçlarına göre Ak Parti, Örücüler İş Hanı’ndan 10, CHP 3, MHP 1 oy alacak. İki esnaf ise halen kararsız.

AHMET ATMACA

 

İŞTE ÖRÜCÜLER İŞ HANI ESNAFLARININ YORUMLARI

Mehmet Enes Demir: “AK Parti’yi  destekliyorum . Diğer partilere göre daha istikrarlı daha sağlam duruş sergilediği için oyumu AK Partiye veriyorum.”

Ahmet Kütük: “AK Partiyi destekliyorum. İstikrarın sürmesi adına ve çocuklarımızın geleceği için Ayrıca terör illetinin bitmesi için AK Partiyi destekliyorum.”

Sait Baykal: “CHP’yi destekliyorum. Fikirleri daha aydınlık, daha güzel, düşüncelere sahip olduklarından dolayı destekliyorum.”

İbrahim Çoban: “AK Partiyi destekliyorum. Diğer partilere göre daha samimi ve usluplu buluyorum. Ekonomi’nin düzeleceğine inanıyoruz.”

Erol Salar“AK Partiyi destekliyorum. Bu ülkedeki, kaos ortamını düzelcek olan yalnızca AK Partidir. İstikrar sürsün gelecek nesiller için  Türkiye büyüsün diyorum.”

Ali Bozkurt: “AK Parti’yi destekliyorum. Çalışmalarından memnunuz. Vatanını milletini düşünüp çok güzel işler başardılar. Amaçlarının insana hizmet olduğunu kendi gözümüzle görüyoruz.”

Mehmet Tabur: “CHP’yi destekliyorum. Öncelikle özgürlük, halkça bölüşme, uygar bir millet için CHP şart halkın sorunlarıyla daha çok ilgilendiği için CHP’yi destekliyorum.”

Ramazan Keleş: “AK Parti’yi destekliyorum. Yaşanan olayların belirsizlik ortamından çıkaracak tek parti AK Partidir. Verdiği vaatler çok mantıklı  ülkenin menfaati için çaba sarf ettikleri ortada sonuna kadar destekliyoruz.”

Mustafa Yağcı: “AK Parti’yi destekliyorum. Yaptığı çalışamaları takdir ediyoruz. Ekonomi’nin ve demokrasinin güçlenmesi  adına AK Parti’ye oy vereceğim.”

Abuzer Yazgan: “AK Parti’yi destekliyorum. Ülkemizin hali ortada, Bundan 10 yıl önce sıkıntılı dönemler vardı. Şimdiki hükümet döbenimde daha rahatız.”

İrfan Çelik: “ Kararsızım.Ülkenin geleceğinden şüpheliyiz. Bütün partilere bakıldığında , kimin ne yaptığı belli değil. Öncelikle koltuk sevdasını bırakıp  ülkeyi düşünmeleri gerekeri.”

Yılmaz Söğüt: “ Kararsızım. Çevremize baktığımızda gidişat hiç iyi deği doların yükselmesi ekonominin çöküş yaşaması gözle görülür halde. Siyasi liderler hep bir münakaşa içerisinde bu yönden hala karar veremedim.”

Mikail Yazgan: “AK Partiyi destekliyorum. Gözle görülen olaylar neticesinde AK Parti’ye baskı uygulanıyor. Önemli olan çözüme kavuşturmak. Ben AK Parti’nin bu terör olayını çözebileceğini düşünüyorum.”

Sarı Altun: “ MHP’yi destekliyorum. Öncelikle Ülken’nin bölünmez bütünlüğünü sağladığı için oy veriyorum. Ayrıca teröre karşı dik durdu ve duruşunu hiç bozmadığı için destekliyorum.”

Eyüp Kurt: “AK Partiyi destekliyorum. Yaptığı hizmetler çok güzel ülkeyi bu  hale getirmek için çok çaba sarf ettiler ben kürdüm ve sonuna kadar da AK Parti’yi destekliyorum.”

Hüseyin Taş: “CHP’yi destekliyorum. En iyi muhalefet olduğu için destekliyorum. Ülkenin geleceği açısından önemli çalışmalar yapıyorlar.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here