Kadınlardan ‘EVET’e tam destek

Kadınlardan 'EVET'e tam destek

 

“AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ziyaret ettiği Başak Konakları Aile Merkezi’nde kadınlarla bir araya geldi. Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa değişikliği hakkında bilgi veren Milletvekili Koçer ile Başkan Fadıloğlu, kadınlardan tam destek aldı.”

AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ziyaret ettiği Başak Konakları Aile Merkezi’nde kadınlarla bir araya geldi. Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa değişikliği hakkında bilgi veren Milletvekili Koçer ile Başkan Fadıloğlu, kadınlardan tam destek aldı.

16 Nisan’da yapılacak olan referandum için çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdüren AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Şehitkamil İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Kılıç ve beraberindeki heyet ile birlikte Başak Konakları Aile Merkezi’ni ziyaret etti. Milletvekili Koçer ile Başkan Fadıloğlu, kadınlar ile bir süre sohbet ederek, sıkıntılarını dinledi. Yeni Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ve Anayasa değişikliğine ilişkin kadınların tüm sorularını yanıtlayan Koçer ile Fadıloğlu, kadınlardan destek sözü aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here