ridvan_fadiloglu_yaptigi_ve_yapacagi_projelerini_anlatti

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Regaip Kandili nedeniyle yayınladığı mesajında İslam dininde mübarek sayılan üç ayların müjdecisi olan Regaip Kandili’nin tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını diledi.

Başkan Fadıloğlu mesajında şunları söyledi:

“Üç ayların başlangıcının habercisi olan Regaip Kandili günahlardan arınma, iç huzuru yeniden tesis etme, küslükleri dargınlıkları unutup, Allah yolunda yeniden kendimizi sorguya çekip, doğruya, iyiye ilerleme yolunda vesile olacak mübarek bir gündür. Bu mübarek günü, Allah’tan af ve mağfiret dileyerek, geçmiş günahlardan arınmayı ve gelecekte de aynı günahları işlememeyi dileyerek geçirmeliyiz. Vatanımız milletimiz ve devletimiz için dualar ederek, tüm ölmüşlerimizin, şehitlerimizin ruhuna Fatihalar göndererek bu mübarek günü değerlendirmeyi Allah hepimize nasip eylesin.Manevi duyguların yoğunlaştığı mübarek üç ayların başlangıcı ve müjdeleyicisi olan Regaip Kandili’nin ülkemizde sevgi ve hoşgörü ortamının gelişmesine vesile olmasını, insanlarımızın yaratana daha derin bir şükür imkanı bulacağı bu özel gecede, muhabbetin, sohbetin, kaynaşmanın artmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimin Regaip Kandili’ni en içten dileklerimle kutlar, bu mübarek gecenin bütün insanlığa rahmet, mağfiret, huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here