baskan-fadiloglu-ciksoratta-park-calismasini-inceledi-1448718660-10503886863

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Çıksorut Mahallesi Yetim Mustafa Cami yanında bulunan parkta çevre düzenlemesi ve onarım çalışmasını yerinde inceledi. Vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Fadıloğlu, vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinledi.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN FADILOĞLU’NA YOĞUN İLGİ

Çıksorut Mahallesi Yetim Mustafa Caminin yan tarafında bulunan parkın çevre düzenlemesi ve onarım çalışmasını yerinde inceleyen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Gezi sırasında vatandaşlar tarafından yoğun ilgiyle karşılaşan Başkan Fadıloğlu vatandaşlarla sohbet etme imkanı buldu. Vatandaşların istek ve sıkıntılarını dinleyen Başkan Fadıloğlu, mahallede bulunan sorunların giderilmesi için çalıştıklarını söyledi. Çocuklarında sevgi gösterisiyle de karşılaşan Başkan Fadıloğlu, etrafını saran çocuklar ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Mahallelerine yapılan çalışmalardan dolayı memnun kaldıklarını dile getiren Çıksorut Mahalle Muhtarı Ramazan Fıstıkçı, “Bugün Şehitkamil Belediye Başkanımız sayın Rıdvan Fadıloğlu, mahallemizi ziyaret ederek, Camimizin yan tarafında bulunan parkın onarım ve düzenleme çalışmasını yerinde inceledi. Bizde mahalle sakinleri olarak isteklerimizi kendisine ilettik. Sağ olsun kendisi her zaman isteklerimizi yerine getiriyor. Bunun için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Şehitkamil Belediyemiz tarafından Camimizin yan tarafında yapılan parkın onarım ve düzenleme çalışmasını da olumlu buluyoruz. Buranın eski hali gerçekten çok kötü durumdaydı. Şuan yapılan çalışmayla birlikte çok güzel bir görünüme kavuşuyor. Mahalle sakinleri adına Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyor, çalışmaların devamını diliyorum” dedi.

Mahalle sakinleri ise, “Şehitkamil Belediye Başkanımız mahallemize çok büyük hizmetler sunmaya devam ediyor. Şuan Camimizin yanında bulunan parkında onarım çalışması yapılıyor. Şuan gördüğünüz gibi parkımızda çevre düzenlemesi kaldırım çalışması pergole çalışması bank çalışması yapılıyor. Bundan sonra camiye gelen cemaat ve vatandaşlarımız buradaki parkta dinlenme fırsatı bulacaklar. Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here