sehitkamil-belediyesi-tikanan-yollari-tek-tek-5982461_o

Şehitkamil Belediyesi tarafından Reşadiye caddesindeki yol genişletme çalışmalarının ardından, 25 metre genişliğindeki yol, çift yönlü trafiğe açıldı. Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Kayaönü’nden gelen vatandaşlarımızın, Reşadiye caddesiyle direk olarak şehre bağlantısını sağladık” dedi.

Şehitkamil Belediyesi, daha önce 6 metre olan Reşadiye Caddesi kamulaştırma ve yol açma ile birlikte 25 metrelik genişliğe kavuştu. Kayaönü’nden gelen vatandaşların direk olarak şehre bağlantısını sağlayan Şehitkamil Belediyesi yol genişletme çalışmalarını tamamlayarak, caddeyi trafiğe açtı.

Yapılan çalışmalardan memnun kaldıklarını ifade eden vatandaşlar, “Reşadiye caddesi eskiden çok dar ve trafiği yoğun olan bir bölgeydi. Eski yol bu sorunu kaldıramıyordu. Bununla ilgili Şehitkamil Belediyesi, bu sorunu ortadan kaldırmak için yol genişletme çalışması başlatmıştı. Yapılan asfalt çalışmalarıyla birlikte çalışmalar sona erdi ve Reşadiye caddemiz çift yönlü trafiğe açıldı. En kısa sürede de trafik ışıklarının yerleştirilmesiyle birlikte trafik sorunumuz iyice sona erecek. Kayaönü ve Reşadiyecaddesindeki yapılan yol genişletme çalışmalarından dolayı Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ise cadde deki çalışmalarla ilgili bilgiler vererek, “Burası daha önce 6 metrelik küçük bir yoldu. Genişletme çalışmaları ve kaldırım çalışmalarıyla birlikte 25 metrelik bir alana ulaşmış oldu. Buradaki en büyük amacımız, Kayaönü’nden gelen vatandaşlarımızın, direk olarak şehre bağlantısını sağlamaktı ve bunu başardık. Bundan sonra araç sürücülerimiz Kayaönü’nden direk gelerek,Reşadiye caddesinden geçip şehir merkezine ulaşabilecek” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here