baskan-fadiloglu-kent-konseyi-uyelerine-6514180_oŞehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, göreve geldiği günden bugüne kadar yaptığı hizmetleri ve yeni projelerini Kent Konseyi üyelerine anlattı.

Başkan Fadıloğlu, Şehitkamil ilçesini daha yaşanabilir bir ilçe haline getirme yolunda kaliteli projeler üreteceklerini söyledi.

ŞEHİTKAMİL’İN HİZMETLERİ KENT KONSEYİ’Nİ HAYRAN BIRAKTI

Gaziantep protokolünün düzenlediği Kent Konseyi toplantısında söz alan ŞehitkamilBelediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, bu kez hizmetlerini Kent Konseyi üyelerine anlattı. Görev süresi içinde ve görev sonrasında güzel hizmetleriyle anılmak için sağlam adımlar atan Başkan Fadıloğlu, sosyal belediyecilik alanındaki örnek çalışmalarıyla şehrin vizyonunu değiştirdiklerini kaydetti. Başkan Fadıloğlu, göreve geldiği günden bugüne yaptığı hizmetleri sunum şeklinde tek tek Kent Konseyi üyelerine tanıtırken, Kent Konseyiüyeleri yapılan hizmetleri büyük bir hayranlıkla izledi. Başkan Fadıloğlu, Şehitkamilhalkının yaşam standardını yükseltmeye yönelik, ekibiyle birlikte yeni ve kaliteli projelere daha imza atacaklarını söyledi. –

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here