evlatlik-verilmek-istenen-ucuzlere-fatma-sahin-sahip-cikti-DHA-adc0b7dcdcee24d658979c87086bd2af-4-t

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, maddi imkansızlıklar nedeniyle bakamadıkları üçüz bebeklerini evlatlık vermek isteyen aileye yardımda bulundu.

İnşaatlarda işçilik yaparak ailesinin geçimini sağlamayla çalışan 2 kız babası Mahmut Aslan ile eşi Canan Aslan’ın 5 ay önce Şükrü, Osman ve Cafer adını verdikleri üçüz bebekleri dünyaya geldi. Ancak, sürekli bir işi bulunmadığı için ailesini geçindirmekte zorluk çeken baba Mahmut Aslan, maddi imkansızlık nedeniyle üçüz bebeklerini evlatlık vermek istedi.

Aslan çiftinin üçüzlerini bakamadıkları için evlatlık vereceklerini öğrenen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin bebeklerin mama, kıyafet ve bez ihtiyacının karşılanması için talimat verdi. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Büyükşehir Gıda Bankası Yardım Gönülleri Derneği görevlileri, Başkan Şahin’in talimatı doğrultusunda üçüzlerinin eksikliklerinin yanı sıra, ailenin kömür ihtiyacını da karşıladı.

BABAYA İŞ DE BULUNDU

Hediyeleri üçüzleri evinde ziyaret ederek veren belediye görevlileri, ayrıca baba Mahmut Aslan’a da bir inşaat firmasında iş imkanı sağladı. Aslan ailesinin fertleri duygulandıkları ziyaretin ardından kendilerine destek olan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e teşekkür etti.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here