celik-turkiye-nin-artik-meceraya-tahammulu-yok-1391525205

 

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Oğuzeli’nde vatandaşlara Nar Festivali müjdesi verdi. Sacır dersini de ıslah edeceklerini belirten Şahin, toplu konutlarla yaşam kalitesini yükselteceklerine dikkat çekti.

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatma Şahin, Oğuzeli’de coşkuyla karşılandı. İlçe esnafının ziyaret eden Şahin, sorunları dinledi ve çözüm önerilerini anlattı. Esnaf gezisine Ak Parti il Başkanı Ahmet Uzer ve çok sayıda partili de eşlik etti.

YOĞUN İLGİ VARDI
30 Mart yerel seçimleri öncesinde ziyaretlerini aralıksız olarak sürdüren Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan aday ı Fatma Şahin gezi ve ziyaretlerine Oğuzeli’nde devam etti. Ak Parti İl Başkanı Ahmet Uzer, Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin, AK Parti Oğuzeli Belediye Başkan adayı Süleyman Akgün ve partililerinde katıldığı Oğuzeli proğramına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Şahin, yaklaşık 200 kişilik bir grupla esnafı ziyaret etti ve isteklerini dinledi.

HALK HİZMETE BAKIYOR
Oğuzeli’ndeki ziyaretlerin ardından bir değerlendirmede bulunan Şahin, halkın kendisine yapılan hizmetlere göre değerlendirme yaptığını söyledi. AK Parti döneminde gerek genelde gerek ise yerelde yapılan hizmetlerin 30 Mart günü sandığa da yansıyacağını belirten Şahin’’ Gaziantep halkı hizmeti hep takdir etmiştir. Önümüzdeki yerel seçimde bunu bir kez daha göreceğiz. Gaziantep halkıyla birlikte, sivil toplum kuruluşlarımızla istişare ederek, ortak akıl ile yeni hizmetlere imza atacağız.’’ diye konuştu.

HALKA HİZMETKAR OLMAK İÇİN GELİYORUM
30 Mart yerel seçimleri sonrası tüm belediyeleri alarak Ak Parti’nin hizmetlerini devam ettireceklerini dile getiren Şahin şunları söyledi: ‘’Oğuzeli’nde esnafımız ve halkımızdan pozitif bir enerji aldık. Bizleri çok güzel karşıladılar. Onlarla sorunları konuştuk ve projelerimizi anlattık. Sadece seçimde değil, her zaman yanlarında olacağımızı biliyorlar. Biz efendi değil, hizmetkar olarak bu göreve talip olduk. 30 Mart ülkenin istikrarla yol devamı ve yerelde yeni hizmetlerin başlangıcı olacaktır.’’
Şahin, seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüklerini ve gitmedik yer sıkmadık el bırakmayacaklarını da sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here