Göreve geldikten sonra birçok alanda önemli çalışmalar yapan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, şimdi de sağlık alanında önemli tespitlerde bulundu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye bünyesinde sağlık hizmeti veren İnayet Topçuoğlu Tıp Merkezi, Hasırcıoğlu Tıp Merkezi ve Yavuzlar Tıp Merkezlerine birtakım incelemelerde bulunan Şahin, binaların mevcut yapıları ve fiziki konumları hakkın bilgiler aldı.

Belediyenin sağlık alanında yaptığı çalışmaları yakından gören ve buna göre çalışma başlatmak isteyen Şahin, mevcut sağlık merkezlerinin işleyişi ve son durumunu yerinde gördü. Yetkililerden tıp merkezleri hakkında bilgiler edinen Şahin, vatandaşlardan gelen istekleri de değerlendireceklerini kaydetti.

Başkan Şahin, yetkililerden tıp merkezlerinin mevcut kapasitesi, hangi dalda hangi hizmetlerin verildiği, tıp merkezinde bulunan birimler ve fiziki yapıları hakkından bilgi aldıktan sonra sağlık alanında yapabilecekleri çalışmaları yeniden gözden geçireceklerini vurguladı.

Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Şahin, vatandaşlara tıp merkezlerindeki imkanlardan memnun olup olmadıklarını sorarak bilgi alışverişinde bulundu. İmkanların iyi olduğunu söyleyen vatandaşlar ise hizmetlerinden dolayı başkana teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here