“Dünyaya bir daha gelsem” diyerek reenkarnasyon inancını anımsatan, “Cennete değişmem saçının telini” diyerek de cenneti (dolayısıyla cennetin sahibini) hafife alan sanatçı Ferhat Göçer’i, hem de Kutlu Ramazan Ayı’nın etkinliği kapsamında Gaziantep’e davet eden Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i esefle kınıyoruz. Daha önce Yazar Ahmet Ümit’e Kitap Fuarı’nda sunduğu imkanlar için de eleştirdiğimiz Başkan Şahin’in, Ümit’in Gezi Provakasyonuna verdiği destekten sonra pişman olup olmadığını çok merak ediyoruz.

Ve Göçer ile ilgili ajansların verdiği haberi aynen yayınlıyoruz.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin Ramazan ayında düzenlediği “Geleneksel Ramazan Etkinleri” çerçevesinde sahneye çıkan ünlü sanatçı Ferhat Göçer, Gazianteplilere adeta bayram yaptırdı.

Masal Park’taki meydanı tamamen dolduran izleyici kitlesine sevilen şarkılarını okuyan sanatçıya sevenleri de eşlik etti. Yaklaşık 1,5 saat sahnede kalan sanatçı, Gaziantep’te olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sıcak bir yaz akşamında kendisini yalnız bırakmayan izleyicilere teşekkür eden Göçer, Gaziantep’e yabancı olmadığını ifade etti.
Göçer’in konserini dinleyen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, başlangıcı rahmet sonu mağfiret olan Mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşıldığını belirtti. Birçok etkinliklerle Gazianteplilere güzel bir Ramazan ayı yaşattıklarını aktaran Şahin, emeği geçenleri kutladı. Büyükşehir’in düzenlediği etkinliklerin de sonuna geldiklerini ve finali ünlü sanatçı Ferhat Göçer ile yaptıklarını vurguladı.

Gazianteplilere keyfili bir geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Şahin, “Gaziantep bugün bayramını kutluyor. Sanatçı güzel, seyirci güzel, Gaziantep başka güzel. Bu güzelliklerin arasında muhteşem bir gün yaşıyoruz. Herkese teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Birbirinden güzel pop şarkıları kendilerine özgü bir tarz ile söyleyen Göçer, zaman zaman seyircilere “Muhteşemsiniz Gaziantep” sözleriyle motive etti.
Program sonrası Başkan Şahin, katkılarından dolayı Ferhat Göçer’e plaket ve Gaziantep’e özgü kutnu kumaşı hediye etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here