baskan-sahin-den-karagul-selfiesi-1397814188

(Fatma Şahin Karagül ekibi ile selfie çekti )

 

Bir televizyon kanalı için Şanlıurfa ve Gaziantep’te çekilen “Karagül” dizisi ekibi, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i ziyaret etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Şahin, dizinin, Gaziantep’in tanıtımına katkı sağladığını belirtti.

Dizilere yerel yönetimlerin destek verebileceğine dikkati çeken Şahin, şunları kaydetti:

“Böyle diziler hem kentleri tanıtıyor hem de toplumun duygularını anlatıyor. Dizi için gerekli şeylerden bize düşen ne ise yapabiliriz. Bir de toplumda zihinsel dönüşüm adına bugün yaşadığımız sorunları örneğin ‘çocuk gelinler’ gibi konuları ele almak iyi olacaktır. Doğru mesajları senaryonun bir parçası yapıp içine bunu koyabiliriz. Senaryonun içeriğini bozmadan verilecek doğru mesajları senaryoya eklersek çok daha güzel olur diye düşünüyorum.”

1 YORUM

  1. evet bizde fox ha her cuma akşam saat 20.00da karagülü severek heyecanla takip ediyoruz.çekimlerine gitmak isterim.lütfen sitenbizde çalışan arkadaşlar gazinatep ve Şanlıurfa halfeti ilçesinde çekikliyormuş çevrelerinde felan.setten karelr videolar payşlaşırsanız sayfanızda hebrde yaparsanız iyi olur.lütfen isteyim bu oyucularla olursa röportaj yapın yayınlayın buralarda diğer yerlere verin sitelere.iyi günler.karagü kadriye ana

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here