Gaziantepspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu görevinden kendi isteğiyle istifa etti.
 Mutlu Topçu’dan istifa

Gaziantepspor Teknik Direktörlüğünü sezon başından bu yana sürdüren Mutlu Topçu, yönetimle anlaşarak sözleşmesini fesh ettirdi. Topçu, “Gaziantepspor’a yeni sezonda başarılar dilerim. Benden bu kadar. Tüm Gaziantepsporlulara beni destekledikleri için teşekkür ediyorum. dedi.

KARARI BİRLİKTE ALDILAR
Gaziantepspor Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle:
“Spor Toto Süper Ligi 2015-2016 Hasan Doğan Futbol Sezonuna birlikte yola çıktığımız Teknik Direktör Sayın Mutlu Topçu ve ekibi ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, her iki tarafın menfaatleri açısından gelinen noktada ayrılmanın en uygun yol olduğuna karar verilmiştir.

Sayın Mutlu Topçu ve ekibi ile devam eden sözleşmemiz bugün itibari ile karşılıklı olarak sonlandırılmıştır. Gaziantepspor camiası Sayın Mutlu Topçu’yu çalışkanlığı, dürüstlüğü, özverisi ve samimiyeti ile her zaman özel bir insan olarak hatırlayacaktır ve bu camianın kapıları kendisine her zaman açık olacaktır.

Sayın Mutlu Topçu ve ekibine, bundan sonraki futbol kariyerlerinde sonsuz başarılar diler, Kulübümüze vermiş oldukları emeklerden dolayı teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here