8785068092712201514839gaziantepgunes

Gaziantep’te sosyal sorumluluk projelerine verdikleri desteklerle bilinen Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden anlamlı bir proje daha.

“Fidanını al gel! Tarihine, kültürüne sahip çık!” sloganıyla yola çıkan Kanuni Sultan Süleyman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri 27.12.2015 pazar günü saat 11:00’da gerçekleştirdikleri etkinlikle Gaziantep’in Oğuzeli Dokuzyol Köyü’ne fidan dikimi gerçekleştirdi.

MÜDÜR ÖZBEY MEMNUN

Okulun sosyal sorumluluk projelerine her zaman destek verdiğini vurgulayan okul müdürü Hasan Hüseyin Özbey: “Öğrencilerin böyle projelerde yer alması, destek vermesi gelecek açısından umut verici bir durum. Elimizden geldiğince sosyal eğitim anlayışını en iyi şekilde öğrencilerimizle beraber işlemeye çalışıyoruz. Böyle projeler hem öğrenciler açısından hemde öğretmenler açısından oldukça verimli geçiyor. Bu proje de yer alan herkese teşekkür ediyorum. İnşallah devamı gelecektir” şeklinde açıklamalarda bulundu.

KÜLTÜRÜMÜZÜ YAKINDAN TANIYORUZ

Öğrencilerin bu projelere verdikleri samimi desteğin gelecek açısından da çok önemli olduğuna vurgu yapan okul müdür yardımcısı Mehmet Suat Güzel: “Öğrencilerimizle beraber hem tarihimizi, kültürümüzü yakından tanıma, görme, keşfetme hemde fidan dikerek çevremize, yeşil alanlarımıza bir nebze olsun katkı sağlama fırsatını yakalıyoruz. Bu projemize destek veren Öğretmen ve öğrenci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Projemizin devamlılığı için elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız. Öğrencilerimiz bizim geleceğimiz, onlara yol göstermekte biz öğretmenler ve büyüklerinin görevi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here