Resim_1300141914ANTEP PRESS – Sanal Haber
Kış şiddetini kaybetmiş, bahar sıcak yüzünü göstermiş, ortalığı güneşli bir Pazar günün rehaveti kaplamıştı. Aynı şekilde beklenen bütün aday adayları ortaya çıktığı için siyasi hava da şiddetini kaybetmiş, heyecan azalmıştı. Kimse Pazartesi günü yapılacak son başvurularda bir anormallik ve bir sürpriz beklemiyordu.
İşte her şey böyle sakin bir şekilde seyrederken kulislere düşen bir haber siyaseti Japonya depremi gibi salladı.
Rivayete göre, ANTEP PRESS’in karizmatik yazarı Molla İbrahim Müteharrika’nın Türkiye’nin yeni konseptine uygun bir milletvekili olacağı düşünülerek Genel Merkez tarafından kendisine adaylık teklif edilmiş. Molla`nın ise buna ne cevap vereceği bilinmiyormuş.
Akşam saat 9.30’da kulislere bomba gibi düşen ve siyasette 9.3 şiddetinde bir depreme yol açan bu haber her şiddetteki depreme karşı hazırlıklı olan siyasi kulislerde herhangi bir yıkıma ve zayiata yol açmadı, ama haber doğrulanırsa ardından gelecek tsunaminin yol açacağı zayiat kestirilemiyor.
ANTEP PRESS haber duyulduğu saatten itibaren Molla İbrahim Mütehaarika’ya ulaşmaya çalışıyor, ancak Molla inzivaya çekilmiş olmalı ki bir türlü kendisiyle iletişim kuramadık. Yarın bizzat Molla`nın kapısına dayanarak bu haberi doğrulatmaya çalışacağız.
Anteppress

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here