Furkander 3

Furkan Derneği Kermesi Şahinler Vadisi Girişinde!

Gaziantep’te kurulduğu günden itibaren gerçekleştirmiş olduğu konferanslar, kermesler vb. kültürel etkinliklerde adını çokça duyuran Furkan Eğitim ve Hizmet Derneği, büyük bir kermesle tekrar siz değerli halkımızla beraber olacak. Daha önce de, 15 Mart’ta araştırmacı- yazar Alparslan KUYTUL Hoca efendi’nin katılımıyla “Bedir Zaferi ve Düşündürdükleri” konulu bir konferans ve etkinlik programı ve 12 Nisan’da eğitimci – yazar Rumeysa SARISAÇLI Hoca hanım’ın katılımıyla “Âlemlere Rahmet Hz. Muhammed(sav)” konulu bayanlara yönelik bir konferansla halkımızın teveccühüne mazhar olmuştur.

Furkander 1

Kermes 3 Mayıs Cumartesi Günü Başlıyor

Hayırlı işlerde ve güzel ahlâkta öncü bir neslin yetişmesi ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçlarının karşılanması için düzenlenecek olan kermes 3 Mayıs Cumartesi gününden 5 Mayıs Pazartesi gününe kadar 3 gün boyunca devam edecektir.

Gaziantep Furkan Eğitim ve Hizmet Derneği Temsilcisi Yakup ŞAHİN beyefendi kermeste; hanım kardeşlerimizin azim, gayret ve ihlâsla hazırlamış olduğu el işi, çeyizlik, giyim ve gıda çeşitlerinin yanı sıra kırtasiye malzemesinden züccaciye, temizlik malzemelerinden İslami kitaplara kadar birçok çeşidin bulunduğunu ve ayrıca her akşam çeşitli kültürel etkinlik ve yarışmalarla kermese renklilik katılacağını hatırlattı.

Tüm hayırsever halkımızı Karataş Şahinbey Parkı Şahinler Vadisi Girişi’ndeki büyük kermese davet eden Dernek Temsilcisi Yakup ŞAHİN beyefendi elde edilen gelirin, hayırlı işlerde öncü bir neslin yetişmesi ve ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçlarının giderilmesi için kullanılacağını belirtti.

Kermes 5 Mayıs Pazartesi günü saat 22.00’a kadar, 3 gün boyunca devam edecek. Tüm hayırsever halkımız kermese davetlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here