Konferans Foto

Furkan Eğitim ve Hizmet Derneği Kadın Kollarından Kutlu Doğum Konferansına Davet!

                Furkan Eğitim ve Hizmet Derneği, 2005 yılında Gaziantep’te hizmet hayatına başlamış bir sivil toplum kuruluşu olup, her yıl çeşitli etkinlikler, muhtaç aile ve öğrencilere yardım, halkın sosyal ve kültürel gelişimini sağlamak için çeşitli eğitim çalışmaları; seminerler, konferanslar, panel, tiyatro ve daha bir çok alanda faaliyetler ile toplumuna faydalı ve dini değerlerine ve geleneklerine bağlı bir nesil yetiştirme gayretindedir. Hedefinde İslam Medeniyetine, yani özümüze dönüş olan derneğimiz kadın-erkek, yaşlı-genç ayırt etmeden her kesime hitap etmektedir.

15 Mart tarihinde, Kamil Ocak Kapalı Spor Salonunda Bedir Zaferi münasebetiyle Derneğimiz, Muhterem Alparslan KUYTUL Hocaefendinin katılımıyla “Bedir Zaferi ve Düşündürdükleri” konulu, binlerce kişinin katıldığı bir konferans düzenlemiştir. Bu yıl, yeniden bayan kardeşlerimize yönelik bir konferans ve etkinlik programı ile siz değerli halkımızla beraber olmayı ümit ediyoruz. Peygamber (sav)’i daha iyi tanımak ve yolunun yolcusu olmak, hayatlarımızı onun sünnet-i seniyyesi ile süslemek ve bize emanet bıraktığı davasını anlayıp, bu davada bir Ensar da biz olmak istiyorsak, hepinizi bu kutlu doğum etkinliğine bekliyoruz.

Gaziantep Bayan Konferansı afiş

Furkan Eğitim ve Hizmet Derneği Kadın Kolları olarak 12 Nisan Cumartesi saat 14.00’da, Gaziantep Kamil Ocak Kapalı Spor Salonunda düzenleyeceğimiz “Alemlere Rahmet Hz. Muhammed(sav)” konulu,  bayanlara yönelik konferans ve etkinlik programına tüm bayan kardeşlerimiz davetlidir.

Giriş ücretsiz olup, belirli güzergâhlardan otobüsler kalkacaktır. Haydi Gaziantep, yeniden Alemlere Rahmet Peygamberi hatırlamaya, haydi hayatımızda yeniden O’nu (sav) söz sahibi kılmaya!!!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here