27115024_dscf5317Anteppress – Gaziantep

BOŞ KONUŞMAK İŞ YAPMAKTAN DAHA KOLAY…
AYİNESİ İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ

GAİMDER; boş durmuyor..çalışıyor.çok söze de gerek yok. O acımasızca eleştirdiğiniz sayın AKP il başkanı Ahmet UZER,sayın il M E B müdürü Ekrem SERİN, Sayın İsmail BOZO, sayın GAİMDER eski başkanımıza, eski ve yeni İMAM-HATİP LİSESİ müdürlerimize, sonsuz teşekkür ediyoruz.
Çünkü bu gün GAZİANTEP onların sayesinde yeni bir İMAM HATİP LİSESİ`ne kavuşmuştur.
Yani iki yıl evvel geçici tahsis edilen bina bu günlerde, ŞEHİTKAMİL ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİ olarak yeni bir okul olarak açılmıştır.
Emeği geçen herkesden ALLAH razı olsun.
GAİMDER:Bizi anlayan, bizi arayıp soran, zaman zaman eleştirisini yüzümüze karşı yapan dost ve arkadaşlarla beraber her fısatta bu konuyu gündeme getirip okul ihtiacı problemini canlı tutmuştur.
Ayrıca şu an söylemeyi erken bulduğumuz birçok müjdeli haberinde müjdesini veriyoruz. Yine emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
Aynı zamanda GAZİANTEP İMAM HATİP LİSESİ MEZUNLARI ve Gaziantep`liler için değeri büyük olan ve artan öğrenci talebinden dolayı saçaklı binamızın da yeniden verilmesi için elden gelen çabayı gösteriyoruz. Yine bizi bu alanda yalnız bırakmayan değerli idarecilerimize teşekkür ediyoruz. Çünkü gelecek eğitim-öğretim yılı için SAÇAKLI İMAM-HATİP LİSESİ NİN MÜJDESİNİ VERDİLER. Bu arada bu işin sıkıntısnı çekmediğimiz KEHANETİNİZDEN dolayı da sizi ALLAH a havale ediyoruz.

GAİMDER-kermes de yapar PİLAV GÜNÜ de düzenler..ancak,sizin iddia ettiğiniz gibi bunu hanımları için değil. o hanım kardeşlerimiz sabahlara kadar çalışarak, uykusuz kalarak, didinerekkermese katkıda bulurlar. Niçin…?
Kıyafetini alamayıp kara kara düşünen aileleri bir nebze rahatlatmak İMAM-HATİP öğrencilerini sevindirmek için. Servis ücretini ödeyemeyip okula gelemeyecek öğrencilerin servis ücretini ödemek için. Farklı sıkıntılarla ve katsayı sebebiyle morali bozulan, buna rağmen üniversiteyi kazanıp maddi durumu zayıf olan boynu bükük öğrencilere, burs vermek için ve sizin yanınızdayız demek için…

ve en önemliside ALLAH RIZASI için… Yoksa sizin iddia etmeye çalıştığınız gibi hanımlarımız kermes de bedava yemek yemezler.Lütfen kişi kendi gibi düşünür dedirtmeyin bize..
Bir olalım ..,diri olalım..,hür olalım..,diye..,ALLAH ın nuru adının anıldığı yere iner diye…PİLAV GÜNÜ de düzenler..Yoksa GAİMDERlilerin evinde bir tas çorbası da var,bir hırkası da..Olmasa da şükretmesinide bilirler…

ALLAH aşkına siz bu işin neresindesiniz? ne gün gelip sordunuz haliniz nice diye!? Ben ne yapabilirim diye, öğrencilerin bi eksiği noksanı varmı diye.
Hangi işin ucunda tuttunuz. Sahi bilirmisiniz GAİMDERin İMAM-HATİP in yolunu ? Pardon sizin boş durduğunuzu iddia etmek haksızlık olur. Araştırmadan, sormadan, öğrenmdeden, yüz yüze gelip bilgi almadan, suizan edersiniz, kızı İMAM -HATİP`de olmasına rağmen çocuklarını göndermiyorlar iftirasında bulunursunuz.
Hiç çıkarı olmadan çalışan bayanlara kermesde bedava istifade ediyorlar imasında bulunursunuz. Kendi gayret ve çalışkanlığıyla kurum içinde idareci olan bir insana iftira edersiniz. Gönüllü olarak matematik,arapca,edebiyat ve K.Kerim dersi veren öğretmenlerimize haksızlık ederek egonuzu tatmin edersiniz desem çokmu eleştirel olur..ACABA..?

MEHMET TANER
GAİMDER YÖN.KUR.BŞK.

(Yazı ile ilgili iddiaları ciddiye alıp cevap yazan Gaimder başkanı Mehmet Taner bey`e teşekkür ediyor, diğer derneklerin de konu ile ilgili açıklaması olursa yayınlayacağımızı bir kez daha hatırlatıyoruz.) Anteppress

Anteppress

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here