sau-iktisadi-ve-idari-bilimler-fakultesi-dekanligina-prof-dr-salih-simsek-vekaleten-atandi-1

KAFKA, mektuplarının birinde birine,

yazmadığınıza bakılırsa iyi olmalısınız. Bizler,

 Çoğunlukla iyi olduğumuz zamanlar susarız!”

Demiş.

Ben ise diyorum ki;

“Ben, hep iyiyim ve sürekli yazıyorum”.

 

Huzurlu, mutlu ve umutlu

Bir ömür geçirmenizi diliyor,

Kurban Bayramınızı kutluyor ve

Saygılar sunuyorum.

Salih Şimşek

 

Bir Özür ve Bir Rica:

Bilgisayar ve İnternet teknolojisindeki gelişmeler bazen insanları tanımadıkları ve bilmedikleri insanlara da e-posta iletisi göndertebiliyor. Bu durum, özellikle toplu ileti göndermelerde, e-posta rehberine yerleşen çok sayıda adreste daha çok meydana geliyor. Bazen da “forward” yöntemi ile yazılarınız ya da iletileriniz hiç bilmediğiniz, görmediğiniz ve tanımadığınız insanların e-posta adreslerine ulaşabiliyor.

 

Yedi yıldır bu tür bir mesaj ve eki, her hafta giderek artan ve 8.000’i aşan adrese ulaştırılmakta, metin değişik illerde mahalli gazetelerde yayınlanmakta, 2.950’Yİ AŞKIN bir gurup olan ‘ASIM ELMAS’ın Facebook hesabı üzerinden 100.000’den fazla kişi tarafından kendi aralarında paylaşılmakta ve aşağıda linkleri verilen internet sitelerinde de yer almaktadır. 

 

Kendilerine yanlışlıkla ileti gelenlerin, ileti almak istemeyenlerin ve mükerrer ileti gönderilenlerin bildirmeleri veya sadece MESAJI İADE ETMELERİ halinde gereken hemen yapılacak ve adresleri adres defterinden silinecektir. Yanlışlıkla ve istek dışı verilen rahatsızlık için de peşinen özür dilerim.    

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here