gaziantep-te-ak-parti-nin-zafer-kutlamasi-5851564_o

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, “Yarın Sabah güneş çok daha güzel doğacak, artık milli iradeye hakim ve vesayet rejiminin azaldığı birTürkiye var” dedi.

Şahin, resmi olmayan sonuçlara göre Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın 12. cumhurbaşkanı seçilmesini il binası önünde kutlayan partililere hitaben, hiçbir başarının tesadüf ve kendiliğinden ortaya çıkmadığını söyledi.

Başarıda emek, alın teri, kararlılık ve  inancın olduğunu aktaran Şahin,  “Ak Parti ailesi bu başarıya inandı. Başbakan Erdoğan liderliğinde gelinecek noktaya inandık. Gazi şehirden her zaman Türkiye ortalamasının çok üzerinde oy aldık. Alnımız ak, başımız dik ve yeni bir tarih yazıyoruz. Yarın Sabah güneş çok daha güzel doğacak, artık milli iradeye hakim ve vesayet rejiminin azaldığı bir Türkiye var” dedi.

Şahin, başarının bundan sonra da devam edeceğini dile getirdi.

Ak Parti Gaziantep milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Nejat Koçer, Derya Bakbak, Mehmet Sari, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Ak Parti İl Başkanı Ahmet Uzer de birer konuşma yaptı.

Konuşmaların ardından, parti binası önünde havai fişek gösterisi yapıldı.

Şahin, milletvekilleri ve partililer davul zurna eşliğinde halay çekti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here