Her bölgeye eşit hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Şahinbey Belediyesi, belediyeler yasası ile ilçeye bağlanan yeni mahalle olan eski köylerde yaptığı kilittaşı, park ve halı saha çalışmaları ile takdir topluyor.

36 yeni mahallede park çalışmasını tamamlayan Şahinbey Belediyesi, Bağlarbaşı, Osmanlı, Küçükkızılhisar, Sarıbaşak, Sarıt, Serince, Yeşilkentve Gülpınar olmak üzere 8 mahalleye halı saha yaparak ücretsiz olarak hizmete sundu.

Şahinbey Belediyesi’nin bir mahallesi olduktan sonra güzel hizmetler aldıklarını ifade eden Gülpınar Mahalle Muhtarı Cuma Seçkin, “Sağolsun Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu yeni mahalle olarak ilçeye bağlandıktan sonra her türlü hizmeti almaya başladık. Daha önce yollarımız kilittaşı yapıldı. Mahallemize park yapılarak, içerisine spor yapılması için kondisyon aleti yerleştirdi. Şimdide mahallemize bir halı saha yaparak, gençlerimizin spor yapması için ücretsiz olarak tahsis etti. Bizler hizmetlerden çok memnunuz emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”dedi.

Halı sahayı kullanan gençler ise, kendileri için böyle bir sahanın yapılmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Daha önce boş arazilerde taşın toprağın içinde top oynuyorduk. Şimdi ise şehirde olan halı saha gibi bir sahamız var. Burada rahat bir şekilde oynuyoruz. Başkanımıza teşekkür ediyoruz.”dediler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here