Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Osman Toprak, devraldıkları bu görevi başarılı bir şekilde yerine getirmek istediklerini belirterek, Gaziantep’in marka bir şehir olduğunu söyledi.

 

Yönetim kurulu listesinin oylanmasının ve kabul edilmesinin ardından bir konuşma gerçekleştiren yeni başkan Osman Toprak, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un şehrin marka takımlarından birisi olduğunu ifade ederek, “Büyükşehir Belediyespor her ne kadar şehrin nezdinde algısında futbol ile ön plana çıkmış olsa da gerek salon sporları gerek diğer branşlarda çok önemli başarılar elde etmiş bir kurumdur. Biz Gaziantep olarak Türkiye’de bir marka şehiriz. Şehrin en önemli markalarından bir tanesi Gaziantep Büyükşehir Belediyespor Kulübü’dür. Bu markayı bundan önceki dönemde arkadaşlarımız, yöneticilerimiz, kurulduğu günden itibaren SANKOspor olarak devam ettiği günden bugüne kadar gelmesinde emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim” diye konuştu.

“GENÇLERİ KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDAN KORUYUP, SPORA YÖNLENDİRECEĞİZ”

Devraldığı bayrağı daha yukarılara taşımak için çalışacağını bildiren Toprak, “Bundan sonra görev yapacak arkadaşlarında almış olduğu bayrağı daha yukarı taşımak için elinden gelen tüm gayreti sarf edeceğine inanıyorum. Bizim hedeflerimiz var ideallerimiz var. Biz futbol için şehrimizdeki gençlerimizi her türlü kötü alışkanlıklardan koruyup, spora yönlendirmek için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here