Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan’ın oğlu İslam Erden Erdoğan ile Esma Sevgili, düzenlenen nikah töreni ile dünya evine girdi.

Nikah törenine katılmak üzere Türkiye’nin birçok ilinden konukların akın ettiği törene MÜSİAD ve TÜMSİAD Genel Başkanları da programlarını yarıda bırakıp geldi.

Siyaset ve iş dünyası yanında STK’ları köy ve mahalle muhtarlarıyla sanat dünyasının önde gelen isimlerinin ağırlıklı katıldığı nikah töreni öncesi mehteran takımının gösterileri büyük ilgi gördü.

Ak Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan’ın oğlu İslam Erden Erdoğan ile Esma Sevgili, Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen nikah töreniyle dünya evine girdi.

Gelen davetlilerin Mehteran Takımı ile karşıladığı nikah töreninde genç çiftin nikahlarını Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu kıydı. Çok sayıda davetlinin katıldığı İslam Erdem ve Esma Erdoğan çiftinin nikah şahitliklerini ise Ak Parti Gaziantep, Adıyaman, Kilis, Siirt ve Hatay Milletvekilleri ile MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak, TÜMSİAD Genel Başkanı Hasan Sel, Adıyaman Üniversitesi Rektörü Talha Gönül, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Tamer Yılmaz, Maliye Bakan Yardımcısı Abdullah Caytemur, Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Ahmet Uzer ve İbrahim Sevgili birlikte yaptı.

Siyaset, iş, sanat ve STK dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı nikah töreni öncesinde Kuran-ı Kerim okundu. Gaziantep, son dönemlerde en fazla katılımın sağlandığı nikah töreninde toplumun bütün kesimlerini kucaklarken, Milletvekili Mehmet Erdoğan’a karşı sevgi gösterileri de dikkat çekti.

Halk Ozanı Aşık Mustafa’nın Mehmet Erdoğan’a methiye dizmesi dikkat çekti. Binlerce kişinin katıldığı nikah töreninin ardından Erdoğan ve Sevgili aileleri tebrikleri kabul etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here