Sanayi, ticaret, tarih ve birçok alanda Türkiye’nin önemli şehirlerinden biri olan Gaziantep’te yeşil alan ve parkların sayısı her geçen gün artırıyor. Bu parkların içinde oluşturulan kafeler ise, vatandaşların dinlenme ve huzur bulmaları adına önemli bir görev yapıyor.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin iştiraki Gazibel A.Ş.’nin işletmeciliğini yaptığı Fidanlık Mahallesinde bulunan Batalhöyük Kafeye ve Sankopark yanındaki Maanoğlu parkı içinde bulunan Maanoğlu Kafeye vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor.
Batalhöyük kafe şehrin en güzel yerlerinden biri olan Batalhöyük tepesinde yer alıyor. Şehir manzarasının en güzel şekilde izlenebildiği ve yaz boyunca tam kapasitede çalışan kafeyi aylık ortalama 15 bin kişinin ziyaret ettiği belirtildi.
Maanoğlu kafe şehrin en kalabalık alışveriş merkezlerinden biri olan Sankoparkın yanındaki Maanoğlu parkın içinde bütün vatandaşların talep ettiği bir kafe oldu.
Her iki kafe kış sezonu boyunca açık ve kapalı bölümleriyle müşterilerinin hizmetine devam ediyor.
Mevcut sosyal tesislerin hizmet kalitesinin daha da artırmaya hedefleyen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, sosyal tesislerin sayısının artırımı için gerekli çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here