cumhurbaskani-erdogan-gaziantep-te-genclerle-7811322_x_o

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve ekibi vatandaşlarla birlikte Demokrasi Meydanında izledi.

“Şer odaklarına inanmayın”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yurda sesleniş konuşmasını milli iradeye sahip çıkan vatandaşlarla izleyen Tahmazoğlu, Erdoğan”ın, “Fitne odaklarının yapmaya çalıştığı algı operasyonlarına itibar etmeyin. Omuz omuza vererek ülkemizin birliğini bütünlüğünü koruyarak dik duracağız” açıklaması ile moral buldu.

“Bu iş daha bitmedi”

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, tutulan Demokrasi nöbetinin, bir askerin tuttuğu nöbet kadar kutsal olduğunu belirterek, “Şahinbey’in, Şehitkâmil’in, Karayılan’ın torunları meydanları boş bırakmamalıyız. Çünkü Cumhurbaşkanımızın bildiği birçok şey var. Bizim bildiğimiz ya da bilmediğimiz birçok mesele ona geliyor. Burada bekleyin diyorsa bunun bir sebebi vardır. Bu nedenle Başkomutanımız “Artık nöbet bitti. Artık dinlenmeye çekilebilirsiniz” diyene kadar nöbetimize devam edeceğiz. Burada tuttuğumuz nöbet FETÖ’cülerin, paralel ihanet çetesinin ödünü patlatıyor. Bunlar 40 yıldır bu iş için hazırlandılar. Bir günde, iki günde bu iş bitmeyecek. Sizin bu alanlardaki duruşunuz onların hareket alanlarını kısıtlıyor. Bunların kökü kazınana kadar bu nöbet devam edecek. Ben bu nöbetinizden dolayı hepinize yürekten teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

İHA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here