268227_101980099901020_100002670904848_7063_4376727_nGüçlü bir yazar ve haber kadrosuyla yayın hayatına başlayan ANTEP PRESS ‘in yayınına start vermek için Site kadrosu bir araya geldi.

 

ANTEP PRESS – Gaziantep / Ahmet Yavuz
Güçlü bir yazar ve haber kadrosuyla yayın hayatına başlayan ANTEP PRESS ‘in yayınına start vermek için Site kadrosu bir araya geldi.
Genel Yayın Yönetmenimiz Osman İslamoğlu’nun ev sahipliği yaptığı toplantıya Site yöneticilerinin yanı sıra ANTEP PRESS yazarları da katıldı.
Toplantıya Sitemizin Yayın Danışmanı İlahiyatçı – Yazar Mustafa Yıldız, Sitemiz yazarlarından Araştırmacı – Yazar Mehmet Alkış, Sitemizin Haber Editörü, Yeni Şafak Gazetesi Bölge Temsilcisi Gazeteci-Yazar Yaşar Yavuz, Sitemizin Genel Yayın Koordinatörü, Bilişim Uzmanı, Akademisyen – Yazar Fatih Tamer, Uluslararası İktisat Anabilim dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Rüstem Yanar, Sitemizin Hukuk Danışmanı Avukat Mehmet Ali Korkmaz ve Sosyolog-Yazar Ahmet Koyuncu katılarak ANTEP PRESS’in yayın stratejisinin değerlendirdiler.
Toplantıya katılması beklenilen Sitemizin sahibi Nevzat Özkaya, Sitemiz yazarlarındanRamazan Deveci, Sitemizin Söyleşi Editörü Avukat Elif Korkmaz ve Sitemizin haber editörlerinden Bülent Bilir şehir dışında bulunmaları dolayısıyla toplantıya katılamadılar.
Sıcak bir atmosferde gerçekleşen toplantıda, yayında izlenecek temel ilkelerin yanı sıra Gaziantep ve Gaziantep haberciliği üzerinde değerlendirmeler yapıldı.
Toplantı sonunda ANTEP PRESS’in “Gaziantep’in Gerçek Gündemi” sloganıyla yayın hayatına başlaması kararlaştırılarak, yayına start verildi.
www.anteppress.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here