ak-parti-milletvekili-erdogan-dan-gazianteplilere-tesekkur-1394868025

 

Gezi olaylarının ardından 17 Aralık operasyonundan sonra halkın milli iradeye ve Sayın Başbakanımıza sahip çıktığının miting alanlarında görüldüğünü vurgulayan Erdoğan, “Halkın içinden gelen, halkın iktidarı olan partimizin belli güçler tarafından alaşağı edilmek istenmesi, milli iradeye karşı darbe yapılmak istenmesine karşın halkımız Başbakanımıza sahip çıkıyor. Gaziantep’te de bu böyle oldu” ifadelerini kullandı.
“Birlik ve beraberliğimizi sağlamak için; “Ezilenlerin hür sesi olmak, sessiz dünyanın gür sesi olmak, kararlı duruşlu durmak, anaların duasını almak, mazlumlarla beraber olmak her yiğidin harcı değildir” diyen Milletvekili Erdoğan, şöyle devam etti:
“Türkiye sevdalısı, AK Parti Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bir takım gruplar, bir takım sermaye, bir takım karanlık güçlere karşı ‘Yeter Söz de Karar da Milletindir’ dedi ve dik durmaya devam etti. Bizler her gün biraz daha büyüyen ve gelişen ülkemizin üzerinde oynanan oyunların milletimiz tarafından açık ve net olarak görüldüğünü görmekteyiz. Bugün geldiğimiz noktada yine karanlık bir senaryo sahneleniyor. Gezi olayları ve sonrasında ki 17 Aralık operasyonuyla devam eden süreç, Başbakanımız için, Türkiye için akla hayale gelmeyen bir oyunun sahnelendiği noktaya geldi. İnşallah 30 Mart’ta milli iradeye karşı oynanan bu oyuna Gaziantepli hemşerilerimiz ‘Dur’ diyeceklerdir. Bu kapsamda, Liderimiz AK Parti Genel Başkanı ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve bizlere yalnız bırakmayan hemşerilerimize ve emeği geçenlere teşekkür ederim.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here