Başbakan’a en az 10 milletvekili sözü veren Gaziantep heyeti bunu başarmak için gece gündüz çalışacaklarını ifade ettiler. 

 AK Parti Aday Tanıtım Toplantısı’nda, AK Parti Gaziantep teşkilatının bulunduğu tarafa yönelerek, “Selam olsun Şahinbey’e. Şahinbey’in emanetini ayakta tutun Şahinbeyliler, Gaziantep destanını ayakta tutun. O destan unutulmayacak” ifadelerinde bulundu.  Davutoğlu, konuşmasını bitirdikten sonra Gaziantep Milletvekili Adayları ve İl Başkanı Özkeçeci’yi sahneye davet ederek el ele fotoğraf çektirdi. 

Ankara’daki aday tanıtım toplantısına AK Parti Gaziantep teşkilatından birçok ismin yanında 12 milletvekili adayı da katıldı. Başbakan Davutoğlu, İl Başkanı Eyüp Özkeçeci ve milletvekilleri ile el ele tutuşarak ellerini havaya kaldırdı. Fotoğraf çekiminden sonra milletvekili adayları ve il başkanı ile kısa bir süre sohbet eden Davutoğlu, “Gaziantep’ten en az 10 milletvekili bekliyorum. Bunu başaracak mısınız?” diye sordu. Gaziantep heyeti de Başbakan Davutoğlu’na en az 10 milletvekili çıkarma sözü verdi. 

Haber: Mehmet Torun

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here