10538176691-12-2016101718gaziantepgunes

Gaziantep Vali Yardımcılıklarına kimler geldi kimler gitti? İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle 616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. 12 mülki idare amirinin de bakanlık bünyesindeki görev yerlerinde değişikliğe gidildi.

ARICAN VE AKSANYAR GELDİ

Mülki idare kararnamesine göre uzun yıllardan buyana Gaziantep’te vali yardımcılığı yapan Nursal Çakıroğlu Kütahya Vali Yardımcılığı’na atanırken, Mustafa Asım Alkan ise Dilovası Kaymakamlığı’na getirilirken Sandıklı Kaymakamı Faik Arıcan Gaziantep Vali Yardımcılığı’na, Dursunbey Kaymakamı Yaşar Aksanyar Gaziantep Vali Yardımcılığı’na atanırken Gaziantep Valiliği Hukuk Müşavirliği’ne ise Çanakkale -Ayvacık Kaymakamı Salih Belge ile Alacakaya Kaymakamı Celalettin Taşkaya atandı.

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan kararnameyle 616 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi. 12 mülki idare amirinin de bakanlık bünyesindeki görev yerlerinde değişikliğe gidildi. Kararnameye göre, 396 ilçe kaymakamı ile 106 vali yardımcısının yeri değiştirilirken, 75 kaymakam ve vali yardımcısı il hukuk müşaviri olarak görevlendirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here