user_10

 

Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni ve Yazarı, çok kıymetli Osman İslamoğlu Hoca’mız bir ameliyat geçirmiştir. Hocamıza geçmiş olsun dileklerimizi ve acil şifa dualarımızı iletiyoruz.

Bu arada Osman İslamoğlu yayınladığı teşekkür mesajında hastane doktor ve personellerine teşekkür etti. Teşekkür yazısı şöyle:

 

“05-03 2014 tarihinde geçirmiş olduğum hastalığımın teşhis ve tedavisinde çok büyük ilgilerini gördüğüm 25 Aralık Devlet Hastanesinin çok değerli çalışanlarına iyileşmem de büyük katkılarını gördüğüm Göğüs Cerrahi Uz.Op.Dr. Hikmet Yıldız ve Op.Dr.Kemal Temürtürkan;

Beyin cerrahi servisi hemşiresi Zeynep Keleş ve Zahide İspir Dertli, Sevgi Özcanlı, Özlem Sakarya, Ayşe Tan, Personel Adnan Uskar; Cerrahi yoğun bakım,Beyin Cerrahi ve Ameliyathane servislerinin hemşireleri ve personellerine özellikle Mustafa Atar ve Abdullah Atılgan başta olmak üzere tüm emeği geçenlere en içten teşekkürlerimizi sunarız.”

Osman İslamoğlu

1 YORUM

  1. Sevgili Osman Hocam, aziz üstadım. Şimdi gördüm ve duydum amaliyat olduğunuzu. Rabbim şafi sıfatıyla sizlere şifa versin, ömrünüzü bereketeli kısın inşallah.
    selam ve dua…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here