31930707727-9-201615852gaziantepgunesGaziantep siyasi gündemini değiştiren bu iddia Ak Parti Teşkilatında da hareketlenmeye neden oldu. Herkes bu isimlerin kimler olduğunu merak ediyor.
FETÖ operasyonları kapsamında ülke genelinde devam eden operasyonlar kapsamında il teşkilatları ve belediye meclis üyelerine yönelik iddialar artmaya başladı. Bu çerçevede Gaziantep’te de FETÖ’;cu oldukları iddiasıyla  10 belediye meclis üyesi ile Ak Parti İl Teşkilatı’nda görevli dört il yöneticisinin görevden alınacağı iddia edildi.
AKTAŞ AÇIKLAMA YAPMIŞTI. 
AK Parti’nin Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, geçtiğimz günlerde yaptığı açıklamada bu operasyonların işaretlerini vermişti.
Aktaş, Türkiye genelinde Gaziantep’te dahil olmak üzere bir çok ilde FETÖ yanlısı, baylock kullanan, çocukları FETÖ okullarında okuyan, Asya Bank’ta 17-25 Aralık’tan sonra hesabı olanlarla ilgili başta AK Parti il, ilçe, il genel ve belediye meclis üyeleriyle ilgili araştırmanın hızla yürütüldüğünü ifade etmişti.
PARTİ MÜFETTİŞLERİ İNCELEME YAPIYOR
Öte yandan Ak Parti Genel Merkezi tarafından görevlendirilen bazı isimler diğer illerde olduğu gibi Gaziantep’te de ciddi bir inceleme başlattıkları iddia ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here