Forum Gaziantep Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında 8 Kasım Pazar günü gerçekleştirilen ‘Geri Dönüşüm’ atölye çalışmasına katılan minikler, geri dönüşümlü malzemeler kullanarak kendi eserlerini tasarladılar.

Çocuklar geri dönüşümlü malzemelerden kendi eserlerini tasarladılar

Gaziantep’in gözde alışveriş ve eğlence merkezi Forum Gaziantep, Çocuk Kulübü etkinlikleri kapsamında 8 Kasım Pazar günü ‘Geri Dönüşüm’ atölye çalışmasına ev sahipliği yaptı.

 

Yoğun bir katılımla gerçekleşen atölye çalışmasına minik ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Katılımcılar ilk olarak geri dönüşümlü malzemelerin form, renk ve dokularını incelediler. Daha sonra inceledikleri plastik şişe, kapak, karton gibi geri dönüşümlü malzemeler kullanarak kendi eserlerini ortaya çıkardılar.

 

Etkinlik kapsamında grup çalışması da gerçekleştiren minikler, rengarenk boyanmış plastik şişe kapaklarını bir araya getirerek doğa manzarası resmeden büyük bir pano ortaya çıkardılar. Atölye çalışmasının sonunda katılımcı miniklere kendi tasarladıkları ürünler ve katılım sertifikası hediye edildi.

 

Forum Gaziantep Çocuk Kulübü her hafta sonu düzenlediği etkinlikler ile çocuklar için eğitici, öğretici ve eğlenceli aktiviteler gerçekleştirmeye devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here