sahin-ile-tahmazoglu-dernek-ziyaretlerini-surduruyor-IHA-20140213AW006597-2-tSeçim çalışmaları kapsamında dernek ziyaretlerini sürdüren Ak Parti GaziantepMilletvekili ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye BaşkanıRıdvan Fadıloğlu, Pazarcıklılar ve Kilisliler Derneği’ni ziyaret etti.

Ziyarette dernek başkanları ve üyeleri ile uzun uzun sohbet edildi. Pazarcıklılar Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Rıza Kasakolu ve Kilisliler Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Tolu, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, bu güne kadar yapılan başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

AMACIMIZ İNSANIMIZIN HUZUR VE MUTLULUĞUDUR

Dernek kurarak, kendi hemşerilerine destek olan dernek üyelerine teşekkür ederek konuşmasına başlayan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, “Yaptığımız tüm çalışmalarda esas hedefimiz insanımızın huzuru ve mutluluğudur. 5 yıldan beri insanlarımızın yaşam kalitesini artırmak ve onları Mutlu ve huzurlu kılmak adına çalışmalar yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Öncelikle ulaşım, konut, işyeri, park, sosyal tesis ve restorasyon gibi temel alanlarda çalışmalar yaptık. Açılmaz denilen yolları açtık. 40 yıldır tıkanan eski garajlar bölgesindeki esnafımız için 970 işyeri bulunan sanayi sitesini yaptık. Esnafımızı oraya taşıdıktan sonra bu bölgeyi de kentsel dönüşümle yenileyeceğiz. İnşallah 30 Mart’tan sonra bakanımız büyükşehir belediye başkanı olduktan sonra el birliği ile daha güzel çalışmalara imza atacağız” dedi.

İNSAN MERKEZLİ ÇALIŞMALAR YAPTIK, YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

“Hepimiz gökkuşağının birer rengiyiz, biz birlikte güzeliz” diyen Ak Parti GaziantepMilletvekili ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Şahin, “Kilis’e baktığımız zaman hem sayı olarak hem de yetişmiş insan gücü olarak yüksek bir potansiyel var. Yapılan işlerin en önemlilerinden biri eğitimde başarıdır. Bizim hedefimiz bu başarıyı yükseltmektir. Kilis ile aynı coğrafyanın aynı karenin parçasıyız. Birçok tarihi olayın gerçekleştiği ve birçok medeniyetin yerleştiği topraklardır. Türkiye’de ise Şehrimizde bulunan insanlık tarihinin bu kadar eski yerleşim alanı olan Dülük ve Yesemek’in bulunduğu başka bir toprak yoktur. 11 yıl önce bu yolculuğa çıktığımız zaman kaynak Türkiye’dir ve insanı merkeze alacağız dedik. Tüm yaptığımız çalışmalarda hem genelde hem yerelde merkeze insanımızı alıp insan kalitesini yükseltme vatandaş memnuniyetini artırma ve insanımızla birlikte olmak adına çalışmalar yaptık, yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here