guclu-stk-guclu-toplumu-olusturur-1443788560

GGC’de konuşan Babüroğlu ekonomik istikrar vurgusu yaparken, Cemiyet Başkanı İbrahim Ay kentin ekonomik dinamiklerinin bu süreçten olumsuz etkilenmemesini dilediklerini açıkladı.  Başkanlar kentteki oda ve derneklerin güçlü olmasının güçlü bir toplumu meydana getireceğine değindiler.
BABÜROĞLU: “HAYIRLI OLSUN”
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Genç Müsiad heyeti, Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay’a ve yönetim kurulu üyelerine başarılar dilediler. Güçlü basının Gaizantep için önemine değinen Başkan Babüroğlu, kentin ekonomik kazanımlarından söz ederek iş dünyasına ilişkin bilgiler paylaştı. 130 üyesi bulunan Genç Müsiad’ın aktif bir sivil toplum kuruluşu olduğunu dile getiren Babüroğlu; “Öncelikle başkanımıza ve ekibine yeni dönemde başarılar diliyoruz. Güçlü bir Gaziantep için güçlü basına ve sivil toplum kuruluşlarına ihtiyacımız var. Bizler genç işadamları olarak içinde bulunuduğumuz süreci yakından takip ediyoruz. Ülkemiz inşallah bu zor günlerden çıkacaktır” dedi.
BAŞKAN AY: “ANALAR AĞLAMASIN”
Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay ise konuşmasında; “Gaziantep; sanayisiyle, tarihi dokusu, ekonomisi ve basınıyla güçlü bir şehirdir. Ancak yaşanan terör olayları hepimizi derinden etkiliyor. Biz anaların ağlamasını istemiyoruz. Ekonomik kazanımlarımızı da kaybetmeden ilerlemek istiyoruz. Bu kapsamda Cemiyetimizi ziyaret eden Genç MÜSİAD Şube Başkanı Veysel Babüroğlu ve ekibine teşekkür ediyorum ve kentin faydasına olabilecek her türlü projede birlikte çalışabileceğimizi belirtiyorum. Sonuç olarak ilimizde faaliyet gösteren oda ve derneklerimizin işbirliği halinde kent menfaatine yönelik projeler üretmelidir. Bu kapsamda Genç MÜSİAD gibi sivil toplum kuruluşlarımızla her zaman ilişkilerimizi sıcak tutmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.
Genç MÜSİAD Gaziantep Şube Başkanı Veysel Burak Babüroğlu ziyaret sonrasında Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay’a GGC Başkanı ve Yönetim Kurulu adına 5 adet ağaç dikimi yapıldığına dair bir belge takdim etti. Ay, doğayı koruma adına yapılan bu jeste teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here