47434414101.06.20158531gaziantepgunes

AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Canan Candemir Çelik seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen seçim bürosunun açılış kurdelesini AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gaziantep Milletvekili Adayı Abdülhamit Gül ile birlikte Canan Candemir Çelik kesti. Açılışta konuşan Canan Candemir Çelik ve Abdülhamit Gül, son bir haftada Gaziantep’te adeta AK Parti rüzgarının estiğini vurguladı.

Değirmiçem Mahallesi Ali Fuat Cebesoy Bulvarı’nda gerçekleşen Seçim bürosu açılışına Abdülhamit Gül ve Canan Candemir Çelik’in yanı sıra Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Adayı Menderes Karaduman ve çok sayıda partili katıldı.

CANDEMİR, “DURMAK YOK, YOLA DEVAM”

Açılışta konuşan Bursa Milletvekili ve Gaziantep Milletvekili Adayı Canan Candemir Çelik, “Bugün büyük bir coşkuyla partililerimizin de katılımı ile seçim büromuzu açıyoruz. Bu coşkunun 7 Haziran’da sandıklara da yansıyacağını umuyoruz. Gaziantep’in her bir yerinde seçim bürolarımızı açıyoruz. Her birinde ayrı bir coşku ve heyecan var. Bunun için ben partililerimize teşekkür ediyorum. Açılışını yaptığımız seçim büromuzun hayırlara vesile olmasını diliyorum. Durmak yok, yola devam. Allah yardımcımız olsun” ifadelerinde bulundu.

GÜL; “YAPARSA AK PARTİ YAPAR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdülhamit Gül ise son bir haftadan bu yana AK Parti rüzgarının estiğini belirterek, “7 Haziran’ın zaferi şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Şahinbey’in ve Şehitkamil’in evlatları, 7 Haziran zaferi Gaziantep’ in zaferi olacak. Türkiye’de ve Gaziantep’te 3 Kasım 2002’den beri millet iktidar olmuştur. Öncesinde koalisyon ve krizlerle milletimiz perişan olmuştu. Hastanelerde insanların sosyal güvencesi sorulur ve ölüm döşeğindeki hastalar tedavi edilmiyordu. Doktor bulamazdık. CHP şimdi diyor ki ben bütün sosyal sigortaları birleştireceğiz. Günaydın diyorum. Biz onu 2007’de yaptık. ambulans yoktu, doktor yoktu, yatacak hastane yoktu. Hamdolsun bunların hepsini yaptık. öğrencilerimize ücretsiz kitap, gençlere burs. 7 Haziran’dan sonra milletimiz daha fazla hizmet alacak. Gaziantep için çok büyük projelerimiz var. Bütün sorunları çözeceğiz. Yaparsa yine AK Parti yapar. Bu seçim, istikrar mı yoksa koalisyon mu seçimi? HDP ,ile MHP’nin bir arada olduğu bir koalisyon Türkiye’yi rahata erdirir mi? Biz AK Parti ile tek başına iktidar hedefi ile 2023’ü hedefliyoruz. Yine millet kazanacak” dedi.

Konuşmalar esnasında büyük bir coşkunun yaşandığı gözlenirken, konuşmaların ardından seçim bürosu açılış kurdelesi kesildi ve seçim bürosunda incelemelerde bulunuldu. Açılışı gerçekleştiren heyet daha sonra seçim bürosundan ayrıldı.

Mahmut ÖZKILIÇ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here