gul_27553323055b93914ed5

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Gaziantep Milletvekili Adayı Abdülhamit Gül, Yazılı Köyünde gerçekleştirilen bahar şenliklerine önemli açıklamalar yaptı. “Bizim AK Parti olarak, hükümet olarak, belediyeler olarak tek derdimiz, bu millete hizmet etmek.” Şeklinde konuşan Gül, “Bizim sevdamız Türkiye, bizim sevdamız Gaziantep. Bizim 77 milyon insana hangi yaşta olursa olsun, hangi düşüncede olursa olsun, hangi yaşam tarzına sahip olursa olsun bizim temel vizyonumuz bunların bütün ihtiyaçlarını karşılamak çünkü biz millete tepeden bakan, millete efelik taslayan bir iktidar değiliz.

Tepeden bakan, emreden, şekillere sokan ve şu şekilde ol diye emirler dağıtan bir devlet anlayışı geride kaldı. Hangi ihtiyacınız varsa bunu karşılamak bizim görevimiz çünkü; bizim sizden başka annelerimizden, ablalarımızdan, abilerimizden başka  dayanacak hiçbir gücümüz yok. Ne Amerika’ya ne İsrail’e ne Rusya’ya ne de dışarıya asla sırtımızı bir takım holdinglere dayamayız. Bizim dayandığımız tek yer milletin bizatihi kendisidir.”dedi.

GAZİANTEP’E 5 BİN DERSLİK YAPACAĞIZ

Önümüzdeki dönemde Gaziantep’te 5 bin derslik yapacağız. Şuan ki bütün derslikler kadar bir derslik yapmayı vaad ediyoruz. İnşallah eğitimde Gaziantep’imiz Türkiye’de en iyisi olma yolunda hızlı adımlarla ilerler.

SİZE HİZMET EDİLMESİNDEN BİRİLERİ RAHATSIZ OLUYOR

AK Parti 9 seçime gitti, 9 seçimde de sizin gibi aziz insanların desteği ile AK Parti güçlü bir şekilde iktidarda kaldı. Sizler sahip çıktınız, bundan rahatsız oluyorlar. Sizin desteğinizden, sizin inancınızdan, size hizmet edilmesinden birileri rahatsız oluyor. Muhalefet partileri ne diyor; bana oy verin. Niye 3 tane parti var, Kılıçdaroğlu demiş ki; ben 2011 seçiminden fazla oy alamazsam istifa ederim diyor. Peki 2011 yılında ne kadar oy aldı sayın Kılıçdaroğlu yüzde 25 oy aldı yani yüzde 25’in üzerinde bir tane oy fazla alırsa beyefendi genel başkanlıktan ayrılmayacak, öbürü zaten yine iktidar demiyor, öbürü zaten bizim birliğimizi beraberliğimizi bozmak için sokakları terörize eden terör örgütü arkasına almış bir parti. Bu üçünün de iktidar olma şansı yok. Ak Parti’nin gitmesi demek, CHP-HDP koalisyonu demek böyle bir şeye bizim milletimiz asla izin vermez.

AK PARTİ’NİN GELECEĞİ İLE DOĞRU ORANTILIDIR

Menderese 1960 darbesi ile hepinizin seçtiği o Menderesi birileri idama götürdü aynı zihniyet Mısır’da da tekrar ediyor, aynı zihniyeti Türkiye’de de yapmak istiyorlar. Birileri camilerin depo olmaktan kurtarılmasına rahatsız oldular Menderesi idam ettiler, aynısını Tayyip Erdoğan’a da yapmak istediler ama sizler yanında dimdik durdunuz. Çünkü bu milletin geleceği Ak Parti’nin geleceği ile doğru orantılıdır. Ak Parti olarak bizim temel görevimiz cumhuriyetimizi 100. yılında, 2023 yılında dünyanın en büyük 10 ülkesi  olmak olduğunu söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here