Gaziantep’te son günlerde havaların soğumasıyla birlikte güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar, Şehitkamil parklarına akın etti. Güneşin ve temiz havanın tadını çıkaran vatandaşlar, bol bol güneşlendi. Parklara gelen çocuklar ise oyun alanlarında gönüllerince eğlendi.

BOSNA HERSEK PARKINA GELEN VATANDAŞLAR GÜNEŞİN VE TEMİZ HAVANIN TADINI ÇIKARTTI

Kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte, soğuk havanın ve yağmurun etkisi altına giren Gaziantep’te son birkaç gündür güneşli havayı fırsat bilen vatandaşlar, parklara akın ediyor. Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan Şehitkamil Belediyesi Bosna Hersek Parkını Güneşli havayı gören vatandaşlar doldurdu. Parka gelen vatandaşlar güneşin ve temiz havanın tadını çıkartırken, diğer yandan dinlenme fırsatı buldu. Oyun alanlarını dolduran çocuklar ise, gönüllerince eğlendi. Güneşli ve temiz havanın tadını çıkardıklarını dile getiren vatandaşlar, “Son günlerde havaların soğumasıyla birlikte doğru dürüst dışarıya çıkıp güneşlenemiyorduk. Bugün havaların güzel olmasıyla birlikte Şehitkamil Belediyemiz tarafından yaptırılan parkımıza geldik. Burada güneşin ve temiz havanın tadını çıkarıyoruz. Bugün adeta yaz aylarından kalma bir günü yaşıyoruz. Çocuklarımız oyun alanlarında gönüllerince eğleniyorlar. Bizlere bu hizmeti sunan başta Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’na ve ekibine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Bosna Hersek Parkı oyun alanlarını dolduran çocuklar ise, “Okul çıkışı arkadaşlarımızla birlikte oyun oynamak için parka geldik. Havanın güzel olmasıyla birlikte çok güzel oyunlar oynayarak gönlümüzce eğlendik. Parkımızı çok güzel buluyoruz. Bizlere böylesine güzel bir parkı kazandıran Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz” diye konuştular.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here