AK Parti Şahinbey ilçe teşkilatı 5. Olağan Kongresi’ni gerçekleştirdi. Mevcut İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt yeniden başkan seçildi. Kongre sonrasında bir mesaj yayınlayan Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hakan Kurt, kongrenin hayırlara vesile olmasını dilerken, tüm katılımcılara teşekkür etti. Kurt ayrıca, hedeflerinin 2023 doğrultusunda birlik ve beraberlik içinde çalışmak olduğunu dile getirdi.

BİRLİK VE BERABERLİK ÖNE ÇIKTI

16 Kasım’da gerçekleşen kongrede birlik beraberliğin öne çıktığını kaydeden Av. Hakan Kurt, “16 Kasım’da birlik ve beraberlik içerisinde 5. Olağan Kongremizi büyük bir coşku ile gerçekleştirdik. Hep birlikte, millete hizmet yolunda yürümeye devam ediyoruz. Bu yolda gerçekleşen bayrak değişimleri ise gücümüze güç katıyor” ifadelerinde bulundu.

KONGREYE BAKAN ALA DA KATILDI

Kongreye katılan İçişleri Bakanı Efkan Ala başta olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür eden Hakan Kurt, “Kongremize katılarak bizi onurlandıran İçişleri Bakanımız Efkan Ala’ya, milletvekillerimize, belediye başkanlarımıza, İl Başkanımıza, bize güç veren kurucularımıza , delegelerimize, il ve ilçe yöneticilerimize, mahalle başkanlarımıza, tüm AK Parti camiamıza ve bizlere destek veren tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

HEDEF 2023

Hedeflerinin 2023 vizyonu doğrultusunda birlik ve beraberlik içinde çalışmak olduğunun kaydeden Av. Hakan Kurt, “Hep birlikte Şahinbey’imize, Gazi şehrimize ve büyük milletimize hizmet etmeye; 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here