AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Avukat Hakan Kurt, beraberinde yönetim kurulu üyeleri, Mustafa Eryoldaş, Selim Bağcı, Necmettin Esen ve Hayri Turan, Erdal Polat ile birlikte Gaziantep Olay Medya Grubunu ziyaret ettiler. Kongre sonrası medya ve çeşitli ziyaretlerde bulunduklarını ve bu ziyaretin ilkini ise Gaziantep Olay Medya Grubu’na gerçekleştirdiklerini belirtti.

Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Avukat Hakan Kurt, hedeflerinin 2023 doğrultusunda birlik ve beraberlik içinde yeni Türkiye yolunda çalışmak olduğunu ifade ederek, “Şahinbey İlçemiz 187 mahalleden oluşmakta. Bizler teşkilat olarak asla durmadık. Kongremiz var veya yok ayrımı yapmadan her zaman sahadaydık çalışmaya da devam ettik .

Bizim önceliğimiz şuan ilk hedefimiz yönetim kurulu üyelerimizle birlikte sahaya inerek 86 bin olan üye sayımızı 125 bine çıkarmaktır” dedi. Hakan Kurt, ayrıca 28 Aralık’ta yapılacak olan İl Kongresi hakkındaki soruyu da cevaplayarak, il kongresinde koordinenin il teşkilatı üzerinden yürütüldüğünü, kendilerinin de üzerine düşen olursa yapacaklarını sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here