Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şehitkamil ilçesi sınırları içerisinde yer alan engelli, hasta, yaşlı ve kimsesizlere ziyaretler gerçekleştiriyor.

fadiloglu-vatandaslarimizin-her-zaman-yanindayiz-1438580614

 Yaptığı ziyaretlerde, Şehitkamilliler tarafından yoğun ilgi gören Başkan Fadıloğlu, gittiği her mahallede bütün vatandaşları dinleyerek isteklerine çözüm üretiyor. Vatandaşlarla birlikte olmaktan ve vatandaşların sorunlarıyla ilgilenmekten memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Fadıloğlu, “Düzenli bir şekilde vatandaşlarımıza çeşitli ziyaretler düzenliyoruz. Varsa istek ve talepleri onları karşılamaya çalışıyoruz. Her zaman dediğim gibi bizler milletin kaynağını millete harcıyoruz” dedi. Gittiği her mahallede vatandaşların sevgi gösterisiyle karşılaşan Başkan Fadıloğlu, çocuklar ile sohbet ederek, yakından ilgileniyor.

vatandaslarimizin-her-zaman-yanindayiz1ee2f9886310940472bc Hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmeyen Başkan Fadıloğlu, çocuklara çeşitli hediyeler sunuyor. Hediyelerini Başkan Fadıloğlu’nun elinden almanın mutluluğunu yaşayan çocuklar, Başkan Fadıloğlu’na teşekkür etti. Yaptığı ziyaretlerden memnun kaldıklarını belirten vatandaşlar, “Belediye başkanımız sürekli ihtiyaç sahibi, hasta ve engelli vatandaşları ziyaret ediyor. Bugün de bizleri ziyaret etmeye geldi. Bizlerin istek ve taleplerini dinledi. Sorun ve sıkıntılarımızı giderdi. Allah başkanımızdan razı olsun. Bu tür ziyaretlerin sürekli olmasını istiyoruz. Yapılan ziyaret bizleri fazlasıyla memnun etti” şeklinde konuştular. iHA

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here