sahinbeyden-basarili-mudure-plaket

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Hayriye-Osman Külekçi İlköğretim Okulu ‘Hayalden Gerçeğe Projesi’nde başarı gösteren okul müdürü Ahmet Dönmez’e plaket verdi.

Hayriye-Osman Külekçi İlköğretim Okulu’nda düzenlenen törene Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun yanı sıra, Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, Şahinbey İlçe Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe ve davetliler katıldı.
Törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yanmaz, okulların eğitime daha müsait hale getirilmesi ve öğrencilerin eksiklerinin giderilmesi konusunda eğitime destek veren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na, teşekkür etti.

İMAN VARSA İMKAN VARDIR

Şahinbey Belediye başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerin derslerinde başarılı olmaları gerektiğini belirterek “Öncelikle okul müdürümüz Ahmet beye ve hizmetlimiz Beşir beye ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizim istediğimiz okul müdürü profili Ahmet beyde tecelli etmiş. İmkânsızlık diye bir şey yok. İman varsa imkân vardır. Bir yönetici okulun eksiği varsa bir şekilde belediye başkanını bulacak, iş adamını bulacak bu eksiği giderecek. Ben bu okula temizlik kampanyası için daha önce yine gelmiştim. Gördüğüm kadarıyla okul bahçemizde oldukça temiz. Bunda da emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sevgili öğrenciler derslerinizde başarılı olmanızı istiyorum. Çünkü geleceğin yöneticileri sizler olacaksınız. Bundan sora ki süreçlerde de okul müdürümüzle irtibatta olup okulumuzdaki eksikleri süratle gidereceğiz” dedi.

KUMBARA HEDİYE EDİLECEK

Başkan Tahmazoğlu, Şahinbey İlçesinde bulunan İlköğretim Okullarındaki tüm öğrencilere kumbara dağıtacakları müjdesini vererek şöyle devam etti.
“Şahinbey Belediyesi olarak yeni bir proje başlattık. Bu projenin ilk başlangıç yeri de bu okulumuz olsun. Şahinbey Belediyesi olarak Şahinbey’deki tüm ilkokullarımızın öğrencilerine birer tane kumbara hediye edeceğiz. Bizimde sizden iki isteğimiz olacak bunlardan birincisi derslerinize çalışmanız, ikincisi ise çevrenizi temiz tutmanızı istiyoruz” diyerek konuşmasına son verdi.
Yapılan konuşmaların ardından Hayriye-Osman Külekçi İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Dönmez’e, ‘Hayalden Gerçeğe Projesi’ne verdiği destekten dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu plaket verdi.  Hayriye-Osman Külekçi İlköğretim Okulu’nun minik öğrencileri programa katılan başkan Mehmet Tahmazoğlu’na çiçek verdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here